YALIN İŞ, YALIN TEKNOLOJİ

İş hayatındaki süreçlerini yalın iş kavramına göre şekillendirmeyi hedefleyen şirketlere ve profesyonellere hizmet ve destek vermekten gurur duyuyoruz. İş ihtiyaçlarınıza yalın teknoloji odaklı yaklaşımlar sunuyoruz.

ÖNDE GELEN MÜŞTERİLERİMİZDEN BAZILARI

0
KURULUŞ TARİHİ
0
KİŞİLİK BT EKİBİ
0
MUTLU SON KULLANICI
0
KENDİ GELİŞTİRDİĞİMİZ ITIL UYUMLU METODOLOJİLERİMİZ

Vazgeçemeyeceğimiz Değerlerimiz

Müşterilerimizi Çok Sevmek

Müşterilerimize gösterdiğimiz önem ile mutlak müşteri memnuniyetini sağlamak, karşılıklı büyümek ve gelişmek önceliklerimiz arasındadır.

Yalın, Güvenilir ve Görünür Olmak 

Müşterilerimize her zaman yakın ve en yalın şekilde ulaşılabilir olmak, en basit haliyle konuları ele alarak güvenilir sonuçlar varmayı önemsiyoruz.

Şeffaf Olmak

Açık, doğru ve hızlı iletişim kurarak her zaman müşterilerimiz ile şeffaf olmaya taahhüt ediyoruz. 

iso9001

 ISO 9001:2008

ISO 9001 Kalite Standartı, organizasyonların müşteri memnuniyetinin artırılmasına yönelik olarak Kalite Yönetim Sistemi’nin kurulması ve geliştirilmesi konusunda rehberlik eden ve Uluslararası Standartlar Organizasyonu (ISO) tarafından yayımlanmış olan bir standartlar bütünüdür. BT BİLGİ TEKNOLOJİLERİ de bu standartlara uyarak müşteri memnuniyetini üst sıralara taşımıştır.

iso27001

 ISO 27001:2013

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, kurumsal bilgi güvenliğinin sağlanmasında insanları, süreçleri ve bilgi sistemlerini içine alan ve üst yönetim tarafından desteklenen bir yönetim sistemidir. Bilgi varlıklarını korumak ve ilgili taraflara güven veren, yeterli ve orantılı güvenlik kontrollerini sağlamak için tasarlanmıştır. BT BİLGİ TEKNOLOJİLERİ  ISO 27001 standartları gereği bilgi güvenliğini ve iş sürekliliğini korumasını sağlamıştır.

Merak ettikleriniz mi var?

İletişime Geçin

Bize mesajınızı yazın uzmanlarımız hemen dönüş yapsın.

Aramak istediğinizi yazıp Enter tuşuna basın.