SON KULLANICI YAMA GÜVENLİĞİ

İşletim sistemi ve uygulama yamalarını kurum çapında otomatik olarak test edin, uygulayın ve yönetin.

KOLAY YAMA KURULUMU

Binlerce son kullanıcı noktanızda tek bir işlemle dakikalar içinde yama güncellemesi yapın.

cta-icons-blog

Her zaman güncel olduğunuzdan emin olmak için haftalık güncellemeleri kaçırmayın.

FİDYE YAZILIMLARI DURDURUN

Sadece 9 adımda fidye yazılımları engelleyin

Son kullanıcı sistemlerinizi koruyun ve BT’nizin iş yükünü azaltın.
Uyumluluk zorunluluğu ve üçüncü parti uygulamaların zayıf noktalarla dolu olması nedeniyle kapsamlı yama yönetimi yazılımı şarttır. Araştırma, test etme, uygulama gibi yorucu, zaman israfı ve ağınızda yük olan süreçleri unutun.

Son kullanıcı yamaları ile Windows, MacOS, Linux ve yüzlerce üçüncü parti uygulamasında (Acrobat Flash / Reader, Java, Web tarayıcıları ve daha fazlası) güvenlik açıklarını hızlı bir şekilde tespit edebilir ve ustalıkla önceden test edilmiş yamalarını kurabilirsiniz.

patch_block1-prodimg

224.000 doları bütçenize nasıl kazandırırsınız?

Hem son kullanıcı hem de ATM gibi uç nokta satış cihazlarınızı, günümüzün gelişmiş saldırılarından korumanıza yardımcı olabiliriz. Dahası, bu bahsettiklerimizin hepsi BT ekibinizde işleri kolaylaştırırken, bütçenizdeki yükü azaltır.

Yama içeriğini daha hızlı ve daha tutarlı bir şekilde yükleyin

 

İnternete bağlı tüm uygulamalarınızda olduğu gibi risk altındaki yazılımlarınızda da güvenlik açığı değerlendirmesini ve yama yönetimini otomatikleştirin. Binlerce sistemi işinizi aksatmadan zorlu koşullarda bile tek bir yerden koruyun.

patch_block3-icon1

GÜVENLİĞİ ARTTIR

Tüm varlıklarınızı, hatta mobil, uzak veya uykuda olanları bile yamalamak için tutarlı yama ve güvenlik politikaları oluşturup ve otomatikleştirin.

patch_block3-icon2

RİSKİ AZALT

Uç noktalarınızı PCI, HIPAA VE ISO27001 gibi güvenlik standartlarına uyacak şekilde yapılandırın, değerlendirin ve koruyun.

patch_block3-icon3

İŞLETMENİ DİNAMİK TUT

Kullanıcı cihazlarını yavaşlatan sorunları ortadan kaldırın. Kullanıcılar üzerindeki etkisini en aza indirgemek için, doğru koşullar altında doğru zamanda yama yapın.

  • "İlk yama raporunu oluşturduğumuzda, herhangi bir Windows işletim sistemi güncelleştirmesine sahip olmayan bilgisayarları tespit ettik. Ivanti'nin sunduğu 7/24 otomatik güvenlik kapsamını manuel olarak sağlayamazdık.

    ULUSLARARASI BİR BANKA
    ULUSLARARASI BİR BANKA Gregory Pentz, İş Sistemleri Yöneticisi

Daha Pratik, Daha Hızlı, Daha Tutarlı Yama Yönetimi

Yama gereksinimlerini karşılamakta başarısız olursanız, tüm ağınız risk altına girer. BT temel iş hedeflerine odaklanırken, yazılımınızı korumak ve kullanıcılarınızı verimli kılmak için Son Kullanıcı Yama Güvenliğine sahip olun.

patch_block-6-prodimg

AĞINIZ İÇİN DAHA İYİ GÜVENLİK

SON KULLANICI YAMA GÜVENLİK ÇÖZÜM SÜRECİNİZİ BİZİMLE BAŞLATIN
İletişime Geçin

Bize mesajınızı yazın uzmanlarımız hemen dönüş yapsın.

Aramak istediğinizi yazıp Enter tuşuna basın.