Ivanti, RES Software Çalışma Alanı Otomasyonu ve Kimlik Hazırlama Yenilikçisini Buldu

SALT LAKE CITY, UT – 05 Temmuz 2017

Clearlake Capital tarafından desteklenen ve IT dijital işyerinin entegre edilmesi ve yönetilmesinde lider olan Ivanti bugün, güvenli, otomatik çalışma alanı ve kimlik provizyonuyla BT hizmetlerinin tüketimini artırmaya odaklanmış bir dijital çalışma alanı yazılım şirketi olan RES Software’i satın aldığını duyurdu.

RES Software’in amiral gemisi sunumu, birleştirilen platformu aracılığıyla fiziksel, sanal ve bulut ortamlarında kullanıcı çevre yönetimi ve kimlik yönetişimine yöneliktir. RES Software’in kullanıcı hesaplarını toplu provizyon ve tersine provisioning yetenekleri, BT organizasyonlarının işe alımlar ve işten ayrılmalarda işlemlerini daha etkin bir şekilde otomatik hale getirmesine yardımcı olmak için Ivanti’nin süreç otomasyonu ile birleştirilecek.

Ivanti’nin CEO’su Steve Daly, “Ivanti’nin geniş ürün yelpazesini daha da genişletmekten ve ekibimizi RES Software ile küresel çapta genişletmekten dolayı heyecanlıyız” dedi. “Ivanti, RES Software ve çalışanlarını Ivanti ailesine bekliyor ve RES Software’in müşterilerine ve ortaklarına, Ivanti platformu içinde kendi teknoloji yatırımlarını daha fazla kullanmalarına yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz.”

Avrupa’da, özellikle Benelux bölgesinde önemli bir varlığı olan RES Software, global büyümesini ilerletirken Ivanti’nin müşteri tabanını genişletiyor. RES Software, mevcut otomasyon yeteneklerini daha büyük bir uygulama havuzu, platform ve veri tabanı için genişletmeye yardımcı olacaktır.

RES Software kurucusu ve CTO’su Bob Janssen, “RES Software, müşterilerimizin seveceği ürünleri sunarak, modern dijital çalışma alanlarıyla ilişkili karmaşık BT görevlerini basitleştirmeye yardımcı olmaya adamıştır” dedi. “Yaptığımız şeyleri daha geniş, global bir kitleyle paylaşmaktan ve dijital dönüşümle daha fazla CIO’ya yardımcı olmaktan dolayı heyecanlıyız. Mevcut müşterilerimiz bu kombinasyondan büyük fayda sağlayacak ve Ivanti ile birlikte, artmakta olan BT karmaşıklığının giderek artan sorunun organizasyonlara çözülmesine yardımcı olan daha kapsamlı bir çözümümüz var “dedi.

RES Software müşterileri, Ivanti’nin 24/7 destek ve kullanıcı topluluğuna erişimin yanı sıra, teknoloji yatırımları için sürekli destek bekleyebilir.

Bu satın alma beş yıl içinde Ivanti’nin onuncu, ikinci olarak da yeni marka adı altında gerçekleşti. Anlaşma şartları açıklanmayacaktır. Bu satın alımla Ivanti, dijital işyerini daha iyi yönetmek ve güvence altına almak ve BT altyapısını etkin bir şekilde işletmek için müşterilerini destekleme stratejisini yürütmeye devam ediyor. Ivanti CEO’su ve CMO’nun bu satın alma işlemini tartışan bir videosunu görmek için lütfen blogumuzu ziyaret edin.

 

Ivanti Hakkında

Geleneksel PC’lerden, mobil cihazlara, sanal makinelere ve veri merkezine kadar, Ivanti BT varlıklarınızın nerede olduklarını keşfedip yönetmelerini ve güvende tutmalarını sağlayarak BT hizmet sunumunu geliştirir ve riski azaltır. Ayrıca, tedarik zinciri ve depo ekiplerinin operasyon boyunca verimliliği artırmak için en güncel teknolojiden etkin şekilde yararlanmalarını sağlar. Daha fazla bilgi için, www.ivanti.com adresini ziyaret edin ve bizi @GoIvanti adresinden takip edin.

 

RES Yazılımı Hakkında

RES Software, hibrid ortamlarda dijital çalışma alanlarını yaratır, otomatikleştirir ve korur; böylece BT’nin işgücünün deneyimini ve verimliliğini artırırken maliyetleri de düşürür. RES Software, çalışanların ihtiyaç duydukları kaynaklara güvenli bir şekilde erişmesini ve iş hedeflerine ve politikalarına dayalı olarak onaylanmasını sağlayan, insan merkezli bir yaklaşım benimser. RES Software, patentli teknolojilere, değer hızlı zamana ve dünya üzerindeki 2.500’den fazla şirket için üstün müşteri desteğine sahiptir. Daha fazla bilgi için www.ressoftware.com adresini ziyaret edin, tercih ettiğiniz RES Yazılımı ortağıyla iletişime geçin ve bizi Twitter @ressoftware adresinde takip edin.

 

Clearlake Capital Hakkında

Clearlake Capital Group, LP, 2006 yılında kurulmuş önde gelen bir özel yatırım firmasıdır. Sektör odaklı bir yaklaşımla firma, Clearlake’in operasyonel avantajlarından faydalanabilecek dinamik işletmeler için sabırlı ve uzun vadeli sermaye sağlayarak birinci sınıf yönetim ekipleriyle ortaklık kurmayı hedeflemektedir. Iyileştirme yaklaşımı, OPSSM. Firmanın ana hedef sektörleri yazılım ve teknoloji destekli hizmetler; Sanayi ve enerji; Ve tüketici. Clearlake halihazırda 4 milyar doları aşan varlıklarını yönetmekte ve üst düzey yatırım müdürleri 90’ın üzerinde yatırım yapmaya ya da birlikte önderlik etti. Daha fazla bilgiye www.clearlake.com adresinden ulaşılabilir.

İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın