Kavşak 2017: BT için birleşik bir vizyon

 Kategori: Genel, Güvenlik, Kimlik ve Yetki Yönetimi

Ivanti CEO’su Steve Daly, Salı günü gerçekleşen Interchange açılış konuşması sırasında BT sektöründeki geleneksel siloların parçalanması için IT ekibine meydan okudu.

Daly, Interchange LIVE’daki kalabalığa “BT’yi birleştirmeye başlamalıyız” dedi.

 

Videoyu izleyin…

 

BT’nin bu birleşik vizyonu, Ivanti’nin HEAT Software ve Concorde Solutions’u satın almasıyla desteklenerek BT’deki her disiplini kapsayan bir ürün portföyü oluşturdu.

 

Ivanti ile daha iyi bir BT güvenliği

Güvenlik, bu yılki konferansın önemli bir merkezidir. Kavşak katılımcıları, Ivanti CTO Tom Davis ve Mühendislik Rob Juncker’ın uygulama kontrolü konusundaki başkan yardımcısı canlı bir demo sırasında Ivanti’nin BT güvenlik özelliklerinden hoşlandılar.

Stratejik Girişimler’in Ivanti SVP’si olan Kevin J. Smith, bulut tabanlı IT servis yönetimi konusundaki uzmanlığını bulutta ve öncül içinde çalışan bir çözüm sunmanın önemi de dahil olmak üzere paylaştı. Kevin’in konuyla ilgili kitabı, herhangi bir BT uzmanı için mutlaka okunmalıdır.

 

Gelecek parlak …

BT geleceği hakkında ne düşünüyorsun? Kavşak katılımcıları, yapay zekanın, botların ve otomasyonun, kullanıcıların sorunları çözmesine ve kuruluşları güvenlik tehditlerine karşı nasıl engelleyebileceğine bir göz attı.

Mesaj açık: Ivanti, müşterilerin mevcut mücadelelerini çözmesine ve BT için birleştirilmiş ve modern bir yaklaşımı yönlendirmelerine yardımcı olacak çözümleri ve fikirleri var.

Benzer Gönderiler
İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın