Uygulamanızdaki Zafiyetleri Önleyin,

Yazılımlarınızın Kod Kalitesini Yükseltin

Uygulamalarınızı en ağır testlerle deneyin, standartlara uygunluğunu denetleyin.

İş uygulamalarındaki sorunlar, yüzlerce kullanıcıyı etkilemekle ya da işlerin durmasına neden olmazla sınırlı değildir, ürün ya da markanın itibarını ciddi anlamda riske atabilir.


Bulut, masaüstü veya mobil
uygulamalarınızın güvenliği için

Bulut üzerinden web tabanlı hizmet veren uygulama güvenlik aracı Veracode, mobil, masaüstü veya bulut üzerindeki tüm uygulamalarınızın güvenlik testlerini gerçekleştiriyor. Müşteri ve endüstrinin uyması gereken endüstriyel standartlara uyumluluk testleriyle uygulamanın güvenlik açısından yeterliliğini anında sınayabilirsiniz. NIST, PCI, OWASP, HIPAA, GDPR, NY DFS ve daha birçok endüstri standardına uyumlu taramalar gerçekleştirebilen Veracode, uygulamanın güvenlik kriterleri açısından o sektörel uygun olup olmadığını ortaya koyuyor. Veracode kurumların uygulama geliştirme güvenlik politikalarının oluşturulmasına da katkıda bulunuyor.
Web uygulamalarındaki güvenlik açıklarını da tespit eden Veracode internet üzerinde aynı anda binlerce siteyi tarayarak size eklenen yeni servisler ve açılan sitelerle ilgili detaylı güvenlik bilgileri hazırlar. Veracode size güvenlik açıklarına karşı aynı anda binlerce siteyi tarayabilecek bir altyapı sağlar.

Veracode AppSec

Uygulama Güvenliğinde Tasarruf Olmaz

Bulut Tabanlı

Uygulamalarınızın güvenliği için sunucu yatırımı yapmanıza, lisan bedeli ödemenize gerek yok.

API Desteği

Çeşitli denetimleri ve test süreçlerini çalıştırarak API kod kalitesi ve yazılım güvenliğini geliştirin

Zorlu Testler

DAST (Dynamic Application Security Test) gibi testler çalıştırarak web uygulamalarınızı yoğun atak senaryoları ile zorlayın ve ardından zafiyetlerini giderin

Mobil Güvenlik

Mobil uygulamalarınızı gerçek zamanlı olarak mobil cihazlarınızda test edin.

Dinamik Kurgular

Cihazlar üzerinde yetkisiz veri erişimi, izinsiz veri paylaşımı, şüpheli coğrafi konum gibi durumlar için güvenlik kurgularına göre testlerinizi geliştirin.

En İyi İş Pratikleri

Endüstrinin test edilmiş en iyi güvenlik pratikleri ve güvenlik metrikleri ile uygulama güvenlik politikanızı olgunlaştırın.

Güvenli yazılım geliştirmenize yardımcı olalım.

İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın