Ivantiyi oluşturmak için LANDESK ve HEAT yazılım şirketleri birleşiyor

 Kategori: Basın, Güvenlik, Hizmet Yönetimi

Ivantiyi oluşturmak için LANDESK ve HEAT yazılım şirketleri birleşiyor

İki Öncü Şirket, BT İşlemleri ve Güvenliği için Geliştirilmiş Kapsamlı Çözümler Sunmak için Birleşmesi Clearlake Capital tarafından desteklenmektedir

SANTA MONICA, CA ve SALT LAKE CITY, UT – 23 Ocak 2017 – Clearlake Capital Group, L.P. (bağlı şirketleri “Clearlake” ile birlikte) Bugün LANDESK’ın devralımını tamamladığını açıkladı. LANDESK ve HEAT Software, işlem kapanışıyla birlikte iki kuruluşun yeni bir şirket adı altında (Ivanti) birleştirildiğini açıkladı.

23 ülkede 1.600’den fazla çalışanı bulunan ve tüm sektörlerde 22.000’den fazla geniş çapta müşteriye hizmet veren Ivanti, IT kuruluşlarının hızla değişen kullanıcı gereksinimlerini kritik varlık ve verilerin korunması gereksinimi ile dengelemesine yardımcı olan entegre çözümler sunmaktadır. İki önde gelen şirketin birleşimi Ivanti’nin sağlam ürün sunumlarını güçlendirir ve bir müşterinin BT yönetim ihtiyaçlarının tümüne devam edebilen lider bir satıcı olarak konumunu güçlendirir.

“Bugün şirket için önemli bir adımdır” diyen Ivanti CEO’su Steve Daly sözlerine şu şekilde devam ediyor:”Anlaşmanın kesinleşmesinden ve yeni Ivanti ismiyle kendimizi dünyaya tanıtmaktan heyecanlıyız. Müşteri başarılarına olan tutkumuz ve kuruluşların daha güvenli dijital bir işyeri oluşturmalarına yardımcı olma konusundaki uzmanlığımız bizi sektörde ayrı bir yere götürüyor ve gelecekteki büyüme için bir temel oluşturuyor.” dedi.

“LANDESK ve HEAT’ın birleşimi yoluyla bir platform yatırımı olarak Ivanti’yi desteklemekten heyecan duyuyoruz. Bu işlem, önde gelen platformlar yaratmak için satın alma ve inşa stratejimizin bir örneğidir “dedi. “Ivanti’nin gücü, sadık müşteri tabanının, insanların ve farklılaşan ürünlerin kalitesinde ve kalitesinde yatıyor. Yeni ürünler ve satış ve pazarlamanın yanı sıra satın almalar yoluyla da yatırım yaparak büyümeyi agresif bir şekilde hızlandırmayı planlıyoruz.”

Bu birleşim Ivanti’nin birleşik uç nokta yönetimi (UEM) çözümlerini geliştirir, uç nokta güvenlik piyasasındaki gücünü artırır ve hızla büyüyen bir SaaS hizmet yönetimi platformu sağlar. Bu birleşik şirket giderek daha karmaşıklaşan son kullanıcı ortamlarıyla ve buluta geçiş hizmetleri ile uğraştıkları için BT’nin artan ihtiyaçlarını karşılamak için iyi konumlandırılmış durumda olur.

“Günümüzde dinamik bir tehdit sahnesiyle, dijital dönüşüm talepleriyle ve düzenleyici kargaşayla başetme, zordur,” diyen Avrupa güvenlik uygulaması araştırma müdürü Duncan Brown sözlerine şu şekilde devam ediyor:”Güvenlik işlemleri ile BT işlemleri arasında silolar oluşturarak onu zorlaştırmaya çalışmamalıyız. En büyük veya aşırı duyarlı şirketler hariç tüm IT ve güvenliği aynı konsoldan çalıştırmak anlamlıdır.

HEAT ile LANDESK birleşmesi mantıklıdır: her ikisi de BT Ops’taki liderlerdir ve her ikisi de güvenlik işlevselliğini önermelerine entegre etmiştir. Kanal ve coğrafi kapsama alanında asgari örtüşme ile izlenmesi gereken sinerji çoktur.

Genişletilmiş ölçek, genişlik ve kaynakları ile Ivanti, son kullanıcı ortamlarını yönetmek ve güvenli hale getirmek için BT organizasyonlarına çözümler sunmak için iyi bir konuma sahiptir. Ivanti’nin platformu, giderek daha fazla güvenlik rolü üstlenen modern BT organizasyonu için idealdir.

Hem LANDESK hem de HEAT’ın uzun zamandır ortak olarak, bu iki servis, altyapı ve güvenlik yönetimi liderlerinin sinerjisini ilk elden gördük “diyen Kifinti Çözümleri Başkanı ve CEO’su Jon Camilleri sözlerine şu şekilde devam ediyor:”HEAT’ın bulut tabanlı hizmet yönetim yazılımının LANDESK’in BT varlık yönetimi ve uç nokta güvenlik portföyüyle tamamlayıcı doğası günümüzün artan müşteri gereksinimlerini karşılayan güçlü bir çözüm paketi ile sonuçlanmaktadır. Bir Ivanti ortağı olarak önümüzdeki yeni fırsatlardan yararlanmaya hevesliyiz”

Müşteriler aynı harika ürünleri, aynı kişileri ve aynı yapının müşteri başarısına odaklanmasını bekleyebilir.

“LANDESK, BT hizmetlerinin ayrılmaz bir bileşeni olmuştur ve BT başarılarımızın çoğunda merkezi olmuştur.” diyen Oil States International’ın IT hizmetleri yönetimi yöneticisi Robb Harper sözlerine şu şekilde devam ediyor:”LANDESK’in yenilik, büyüme ve yeni teknolojiye odaklanması olağanüstüydü. Neyin geleceğine ve Ivanti ile devam eden ortaklığımızdan dolayı hevesliyiz.”

Daha fazla bilgi için www.ivanti.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Gönderiler
İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın