BT Güvenlik Yönetimi Çözümleri, BYOD, İçerik Yönetimi, Mobil Yönetim, Uç Nokta Yönetimi, Ürünler, Uygulama Yönetimi, Yetki Yönetimi

ÖNCÜ KURUMSAL MOBİL YÖNETİMİ PLATFORMU
GÜVENLİ MOBİL CİHAZ YÖNETİMİ

Özel cihazların kullanımı, akıllı telefonların ve tabletlerin güvenliği için yeni zorluklar da sunuyor. BT yöneticileri, çalışanların akıllı telefonlarını işyerinde giderek daha fazla kullanmak istedikleri için çok çeşitli cihazları yönetmelidir. Tüm aygıtları ve üzerlerinde depolanan hassas verileri kolayca güvence altına almanıza ve bunları sezgisel bir konsoldan yönetmenize yardımcı olabiliriz.

KONTROL

Cihazlar, uygulamalar, ağ ve veriler için ayrıntılı politikalar belirleyin

DEPLOY & PAYLAŞ

Uygulamaları dağıtın ve belgeleri merkezi bir yerden paylaşın

GÜVENLİK

Kötü amaçlı yazılımları, kimlik avını ve veri kaybını engelle

MOBİL CİHAZ YÖNETİMİ (MDM)

ETKİLİ MOBİL CİHAZ YÖNETİMİ VE KONTROL

Mobil cihazlar sadece gündelik hayatlarımızda değil, aynı zamanda modern işletmelerin günlük süreçlerinde de devrim yarattılar. Tabletler ve Akıllı Telefonlar, verilere erişmek, personelleri birbirine bağlamak ve hareket halindeyken ve uzun mesafelerdeki işbirliğini kolaylaştırmak için kullanılır. Ancak, mobil cihazların sunabileceği birçok avantajdan başka, güvenlik, yönetim ve kontrol söz konusu olduğunda da başka zorluklar da ortaya çıkabiliyor. Bu, verimli Mobil Cihaz Yönetimi (MDM) hayati bir gerekliliktir. AppTec, tüm mobil cihazlarınızı kolayca ve güvenli bir şekilde yönetmenizi ve yapılandırmanızı sağlayan verimli ve yüksek kaliteli MDM Yazılım Çözümleri sunar.

MOBİL UYGULAMA YÖNETİMİ (MAM)

UYGULAMALARIN KOLAY VE GÜVENLİ YÖNETİMİ

“Mobility First” i hayata geçirme yolunda ilerleyen şirketler için bir çok şey var. Kapsamlı bir uygulama ile elde edilen verimlilikteki kazanç istisnai olmakla birlikte, riskler de dikkat çekicidir. Hassas kurumsal kaynaklar korunmalı ve kurumsal BT departmanı tüm farklı uygulamaların tam kontrolünde kalmalıdır.

APPTEC360 Kurumsal Mobilite Yönetimi, BT yöneticilerine, şirketin tüm kullanılan kurumsal ve aynı zamanda özel uygulama portföyü üzerinde maksimum kontrol sağlar. MDM Yazılım çözümlerimiz, başarılı bir “Mobility First” stratejisinin temelini sağlayan kolay, güvenli ve esnek bir Mobil Uygulama Yönetimi sunar.

MOBİL İÇERİK YÖNETİMİ (MCM)

APPTEC ContentBox, harici bulut hizmetlerinde hassas verilerin yayılmasını riske etmek istemeyen şirketler ve kuruluşlar için güvenli dosya senkronizasyon / paylaşım çözümüdür. APPTEC ContentBox mevcut BT altyapısına sorunsuz bir şekilde entegre olur ve mevcut güvenlik ve yönetim araçlarının sürekli kullanımına izin verir.

APPTEC ContentBox, kullanıcılarına basit ve düzenli bir şekilde çalışmak için üretken bir araç sunuyor.  Ancak işlevsel mobil uygulamalar, yöneticilerin gizli verileri kontrol etmesine izin verir.

KENDİ CİHAZINI GETİR (BYOD)

MOBİL CİHAZ YÖNETİMİ İÇİN İLERİ GÜVENLİK

Mobil son kullanıcı cihazlarında hassas kurumsal veriler güvenli değildir. Cihazlar, özellikle veriler için hırsızlar tarafından hedeflenir veya kaybolur. Veri alışverişi genellikle havaalanları gibi güvensiz kamu alanlarında gerçekleşir.

Mevcut güvenlik önlemleri sadece yetersiz düzeyde koruma sunmaktadır. APPTEC360 ile, önemli kurumsal veriler için mobil cihazlarınızda güvenli bir alan yaratırsınız.

Ancak, her şeyden önce, tüm çalışanlar veri aktarımı sırasında riskli değişimlerden kaçınarak kurumsal verilere APPTEC360 ile güvenli bir şekilde erişebilirler. APPTEC360, kurumsal verilere erişimin her zaman güvenli bir şekilde iletilmesini sağlayacak şekilde kontrol edilebilen bir çözüm sunar.

Siz de APPTEC360 özelliklerini incellemek ister misiniz?

DEMO için iletişime geçin.

İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın