Birleştirilmiş BT Yönetimi Çözümleri, BT Hizmet Yönetimi, BT Varlık Yönetimi

BT YAZILIM VE DONANIM VARLIK YÖNETİMİ

Certero, BT Yazılım ve Donanım Portföy Yönetimi’ni Modernleştirdi.

Certero Platformu, varlık yönetimi ve yazılım lisansı dünyasında karşılaştığınız zorlukları özel olarak ele almak için sıfırdan tasarlanmıştır. İster kurum içi, ister mobil isterse bulutta olsun, tüm BT varlık portföyünüzü etkili bir şekilde yönetmenize ve raporlamanıza olanak tanır.Bu platform, kapsamlı bir iş zekası ve raporlama motoru tarafından desteklenen ortak bir kullanıcı arayüzü ve tek bir veri kaynağı sunar. Daha da önemlisi, Certero çözümleri tek tek veya diğer Certero çözümleriyle birlikte mobil’den mainframe’e kadar Certero Platformunda tek bir çözüm olarak optimal ve bütünsel fayda gösteriyor.

Certero’nun Yazılım Tanıma Hizmeti, %100 yazılım tanıma sağlar.

Hizmet, Yazılım Tanıma Veri Tabanı (SRDB) tarafından desteklenmekte olup, bu yazılım, kurulu ve lisanslı yazılımlar arasındaki ayrımı köprülemekte, karmaşık verileri basit lisanslanabilir ürünlere dönüştürmekte ve lisanslama ile uyumluluğunu daha kolay hale getirmektedir.

SAM ve ITSM arasındaki köprü

Yazılım Varlık Yönetimi (SAM), yazılımla ilgili çeşitli iş kararlarına ya da yazılım için lisanslamaya yardımcı olmak için yazılım tüketimi etrafında bilgi sağlar. SAM ve ITSM arasında bir entegrasyon ile kuruluşlar, BT donanımında hangi donanım ve yazılımın, dağıtıldığını, verimlilik ve üretkenlik konusunda iyileştirmeler sağlamasının el ile belirlenmesinin gerekliliğini kaldırır.

Tedarikçi denetimine hazır mısınız?

En büyük yazılım tedarikçileri denetleme olasılığı en yüksek olanlarıdır, yazılımın uyumlu olmasının ve lisansınızı yönetmenin önemini göz ardı edilemez.  Herhangi bir yazılım tedarkçisi, kurulu yazılım entvanteri ve zayıf SAM süreçleri hakkında iyi bir görünüme sahip olmayan kuruluşları hedeflemektedir.

“Sadece daha iyi bir deneyim…”

Gerçek hayattaki müşteri deneyimlerine ve %100 memnuniyet derecesine sahip olmanın pazarlama taktiklerinden daha güvenilir olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimizin, Certero ile “sadece daha iyi bir deneyim…” dediğini duymaktan gurur duyuyoruz.

*Gartner Peer Insightsdan neden en yüksek puan alan SAM çözümü olduğumuzu öğrenin.

 

* 12 Mart 2018 itibariyle Certero, 18 adet yorumla SAM Araç Pazarı’nda 4.9 / 5 genel bir değerlendirmeye sahiptir. Gartner Peer Insights incelemeleri, bireysel son kullanıcıların kendi deneyimlerine dayanarak öznel görüşlerini oluşturur ve Gartner ya da bağlı kuruluşlarının görüşlerini temsil etmez.

Tüm mülkünüzü kapsayan eksiksiz, doğru ve net bir donanım ve yazılım envanterini merkezileştirin

Yazılım yüklemelerinizi ve kullanımınızı normalleştirilmiş veriler ve doğru izleme ile anlayın.

Microsoft, Adobe, Oracle, IBM, SAP ve daha fazlası için lisans uyumluluk pozisyonlarını otomatikleştirin

Mobil cihazlarınızı ve uygulamalarınızı yönetin

Zaman ve kaynak tasarrufu sağlayarak yazılım isteği sürecini kolaylaştırın ve son kullanıcı memnuniyetini arttırın

Lisansınızı optimize edin ve $$$ tasarruf edin

CERTERO ÇÖZÜMLERİ

Certero Platformu gelişmiş, kapsamlı çözüm yelpazesi ile mobil’den Mainframe’e kadar size kontrol ve görü kazandırır  (ağ aygıtlarını, yönlendiricileri, anahtarları ve yazıcıları da kapsar).

CERTERO PLATFORM/VIRTUALIZATION

CERTERO KONEKTÖRLERİ

En kapsamlı, gelişmiş SAM çözümü olan Enterprise SAM için AssetStudio. Herhangi bir kuruluş için, her yerden mükemmel sonuçlar sunmak için tekrar, tekrar kanıtlanmış.

  • Donanım ve Windows, Mac, Linux ve Unix işletim sistemi yazılım ve uygulamalarını yönetmek için tek bir uçtan uca çözüm
  • Ortak bir veri feed’i, kullanıcı arayüzü, veritabanı ve raporlama ile tek bir çözüm olarak sıfırdan oluşturuldu
  • Son derece otomatik, diğer çözümlerin karmaşıklığını kaldırır
  • ITAM, SAM ve Lisans Optimizasyon görevlerinizi basitleştirir

Çok ayrıntılı envanter verileri

Gerçek zamanlı Etkili Lisans Pozisyonlama (ELP-Effective License Position)

Citrix ve Terminal Services için cihaz tabanlı erişim kontrolü

Microsoft ve Adobe için lisanslama modülleri

Var olan araçlar (SCCM) için sınıf lideri konektörler

Etkili SAM için uygulama izleme

Sanal/Virtual ortamları kapsar

Özelleştirilebilir raporlama

IBM için AssetStudio, karmaşık lisanslama ve kullanım kısıtlamalarını basitleştirir, uyumluluğu sağlar ve maliyeti en aza indirir.
Zaman kaybına ve hatadan arındırılmış manuel işlemlere aşırı bağımlılığı ortadan kaldıran benzersiz bir otomatik yaklaşımla, IBM için AssetStudio tüm teknik ve yönetim sorunlarının üstesinden gelir, sizi tamamen kontrol ve herhangi bir zorluğa karşı yönetimi sağlamak için gereken tüm verileri sunar.

  • IBM için AssetStudio’nun birkaç dakika içinde kurulabilen ILMT için bir bağlayıcısı vardır: iş bitti.
  • Akıllı, kullanımı kolay, ilgili sihirbazlara sahip güçlü kullanıcı arayüzü, bileşenlerden ürüne paketlemenin zorluğunu çok daha kolay bir etkinlik haline getiriyor
  • IBM için AssetStudio, yetkilendirmeyi gerçekten karşılayabilen çok az çözümden biridir. Passport Advantage bilgisi içe aktarılabilir ve daha sonra otomatik olarak eklenir, örneğin bakım sözleşmelerinin hesaplanan başlangıç / bitiş tarihleri gibi
  • IBM için AssetStudio’nun zekası yerleşiktir ve dinamik ELP’lerin otomatik olarak oluşturulmasını sağlar

Component-package-bundle mutabakatı

Sanallaştırma ve alt kapasite lisanslamasını kapsar

Yetkilendirmeniz konusunda size netlik sağlar

Import Passport Advantage datası

ILMT dağıtımını kontrol etme yeteneği

Alt kapasite tüketim raporları oluşturmak için dağıtım ve kullanım verilerine karşı hakların mutabakatı

Kurulum, Sunucu, Sanal Sunucu, Yetkili Kullanıcı… PVU dahil olmak üzere çok sayıda lisans modelini destekler

Özelleştirilebilir raporlama

Oracle için AssetStudio, Database, Middleware (WebLogic Server, Oracle Coherence ve Oracle SOA Suite dahil, diğerleri) ve E-Business Suite’i kapsayacak şekilde benzersizdir. Her şeyi doğru bir şekilde yakalayabilir: keşiften, Oracle lisans sözleşmelerinin ve yetkilendirmenin karakteristik yönlerine kadar. Oracle için AssetStudio, kullanıcılara gerçeğin tek bir kaynağını sağlar ve kuruluşlarını yönetirken kuruluşları destekler.

Oracle için AssetStudio, kurumları kontrole tabi tutar, bu nedenle bir denetim durumunda, tüm kanıtları ve bilgileri hazır bulundururlar. Oracle için AssetStudio’yu uyumsuzluk risklerini tespit etmek, azaltmak ve yönetmek ve süreç boyunca gerekli olan zaman ve çabayı azaltmak için kullanın.

Veritabanı, katman yazılımı ve E-Business Süit kapsama

Hem güncel hem de tarihi olan örnekleri, yükleme ayak izlerini ve ağ bağlantılarını kapsayan ayrıntılı keşif

Tüm büyük sunucu sanallaştırma teknolojilerini kapsar

Özel seçeneklerin neden kullanıldığının tespitini sağlar

Bir dizi anlaşma ve sipariş belge türü üzerinde hakları izler

Değişken dağıtım veya altyapının maliyet etkisine bakmak için senaryo planlamasını kolaylaştırır

Tek dokunuş ile genis kapsamlı ve gerçekçi OSW üretir

Özelleştirilebilir raporlama

SAP Uygulamaları için AssetStudio, SAP sistemlerinizin dışında bir Windows platformunda bulunur. Bu, karmaşık analiz ve optimizasyonunu gerçekleştirirken SAP sistemlerinde ek kaynak talepleri yaratmaz ve normal SAP iş operasyonunuz üzerinde ilave yük getirmez.  SAP Uygulamaları için AssetStudio, kuruluşunuzda kaç sistem, kullanıcı ya da rol olduğuna bakılmaksızın yüksek oranda ölçeklenebilir.

Sürekli lisans optimizasyonu ve uyumluluğunu sağlar

Yazılım varlıklarınızın içinde risk ve fırsat farkındalığı sağlar.

Karmaşık ve çeşitli gereksinimleri karşılamak için son derece esnek

Gerçek zamanlı uyarı odaklı raporlama ile iyileştirilmiş karar verme

AssetStudio Vitado: maliyet etkin Kurumsal Mobil Yönetim çözümü, kontrolün sürdürülmesini ve riskin en aza indirilmesini sağlayarak kullanıcılara ihtiyaç duydukları erişim ve esnekliği sağlar.
AssetStudio Vitado, kurumsal mobil yönetim (EMM) ile ilgili temel zorlukları ele alıyor. Basit yönetim, son kullanıcılar için minimum etki veya kesinti ile kayıt, yapılandırma, entegrasyon, kontrol ve uygulama yönetimini hızlı ve kolay hale getirir. Kapsamlı güvenlik özellikleri, değerli varlıkların korunmasını ve hassas verilere erişiminin veya kaybının en aza indirilmesini sağlar.

Maliyet etkin EMM çözümü

Çoklu Kayıt Seçenekleri

Geofencing ile cihaz konumlarına kısıtlamalar koyma

Genele Açık  ve Özel App Mağazaları

BYOD ve Android for Work desteği

Apple VPP ve DEP Programları ile bütünleşir

Android ve IOS cihazlarını kapsar

Özelleştirilebilir raporlama

Kullanıcıların ihtiyaç duydukları yazılıma dakikalar içinde etkili bir şekilde göz atmasını, talep etmesini ve almasını sağlayın
BT destek maliyetlerini azaltmaya yardımcı olmak için otomatik teknolojiye yönelen kuruluşlar için aynı anda yanıt verme ve hizmetlerin kullanıcılara sunulma oranını 7/24 artırır. AssetStudio App-Center self servis yazılım portalı, kullanıcılara kendilerine yardımcı olma konusunda destek verirken, aynı zamanda organizasyona dağıtılan yazılımları kontrol ederek ve standartlaştırarak uyumluluğun korunmasına yardımcı olur.

Herhangi bir ITSM veya SAM aracıyla entegre olur

AssetStudio App-Centre veya SCCM ile esnek dağıtım

Onay sürecini basitleştirir

Önceki istekler için denetim izlenebilirliği

Kullanımı kolay arayüz

Özelleştirilebilir raporlama

İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın