Başarı Hikayesi, Referans, Referanslarımız

Proje Adı

Müşteri Adres Verisi Doğrulama

Çözüm Portföyü

Müşteri Bilgileri Yönetimi

Garanti Teknoloji

Garanti Teknoloji’nin
Lokasyon Bazlı Bankacılık Uygulamalarında Paritus Sinerjisi

Sektörde “ilk”leri sunan kurum olarak bilinen Garanti Teknoloji, adres verilerine daha hızlı ve kolay erişebilmek için Paritus “Adres Doğrulama Sistemi”ni tercih etti.

Garanti Teknoloji Ödeme Sistemleri İş Geliştirme Birim Müdürü Mustafa Yarkın, “Paritus’un sunduğu hizmet, lokasyon bazlı projeler geliştirme konusunda daha özgür hareket etmemizi ve teknolojisiyle her zaman önde olan bankamıza yeni bir açılım sağladı” dedi.
Garanti Teknoloji Ödeme Sistemleri İş Geliştirme Birim Müdürü Mustafa Yarkın, “Üstün hizmet kalitesi, altyapı güvenliği, kesintisiz işlem yetkinliği ve yaratıcı teknolojik çözümler sunma becerisi ile farklılaşmış bir şirket olan Garanti Teknoloji, ihtiyaca en uygun şekilde ürettiği çözümleri katma değerli hizmetlere dönüştürür; değişim ve kaliteyi yaratır, yönetir ve sürekliliğini sağlar. Bu çalışma prensibimiz doğrultusunda hızla değişen teknolojiyi yakından takip ederek sunduğumuz hizmetlerin de en iyi kalitede olmasına özen gösteririz” diyor.

Yarkın sözlerine şöyle devam ediyor:
“Mobil projelerimiz için kullandığımız lokasyon bazlı uygulamalarda Geocode bilgisinin bulunması bizim için çok önemliydi. Verinin manuel olarak güncellenmesi nedeniyle ortaya çıkan zaman kayıplarının önlenmesi, verimlilik ve yaygınlığın sağlanabilmesi de projelerde arzu ettiğimiz aksiyonları almamızı sağlayacaktı. Bu kapsamda; gelişen pazarın değişen şartlarına ve olası ihtiyaçlara hızla karşılık verebilecek, sürekli yenilenen bir yazılıma ihtiyaç duyduk ve bu iş için en doğru tercihin Paritus olduğuna karar verdik”.

İHTİYAÇ

“Paritus’u Tercih Ettik, Çünkü…”

Garanti Teknoloji Ödeme Sistemleri İş Geliştirme Birim Müdürü Mustafa Yarkın, Paritus’u tercih etmelerinin sebeplerini şu şekilde açıklıyor:
“Projelerimizde kullanacağımız adres doğrulama sisteminin teknik performansının iyi olması bizim için çok önemliydi. Doğruluğuna güvenebileceğimiz, devamlılığı olan bir yazılımın çalışmalarımızda bize katma değer sağlayacağından emindik. Paritus beklentilerimizi karşılayacak düzeyde, gelişen ve kaliteli sonuçlar üreten bir yazılım olarak karşımıza çıktı”. Garanti Teknoloji ekibi iş ortağı BT Bilgi ekibi ile gerçekleştirdikleri bu proje sayesinde, müşterilerine sundukları hizmetlerin memnuniyet katsayısını artırmayı hedefliyor.

Paritus’un Katma Değeri

BT Bilgi ekibi gerçekleştirilen adres doğrulama projesinin tamamlanmasıyla adres ile Geocode güncellemelerinin yapılması konusunda Garanti Teknoloji’ye hizmet sunmaya devam ediyor. Ayrıca Paritus’un kullanılmasıyla edinilen tecrübelerin de değerlendirilerek sistemin düzenli olarak güncellenmesi yazılımın daha doğru çalışmasını sağlıyor.

Akıllı arama teknolojilerini kullanarak veri kalitesi yazılımları üretmeye odaklanan Paritus, özellikle yapısal olmayan firma ismi, kontak ismi, posta adresi ve telefon gibi kurumsal ve kişisel kimlik bilgilerini arama, eşleştirme, tekilleştirme ve doğrulama hizmetleri sunuyor.

Mustafa Yarkın, bu teknolojiden sağladıkları temel faydalar hakkında son söz olarak şunları söyledi:
“Paritus’un Geocode bilgilerine entegre olarak lokasyon bazlı projeler geliştirdik, müşterilerimize segment ve tercihlerine göre daha efektif hizmet sunabilir hale geldik.”

İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın