Quest – SharePlex

Yüksek kullanılabilirlik, ölçeklenebilirlik ve raporlama için veritabanı replikasyon yazılımı.

SharePlex® ile, Oracle verilerini yerel araçların fiyatının çok altında çoğaltabilirsiniz. Birden çok iş kullanım durumunu destekleyen bu esnek çözümle kolayca yüksek kullanılabilirlik elde edin, ölçeklenebilirliği artırın, verileri entegre edin ve raporlamayı azaltın. Uygun fiyatlı replikasyon ile bütçenizi değil verilerinizi taşıyın.

Yüksek Kullanılabilirlik

Verileri Oracle veritabanı ortamınızda sorunsuz bir şekilde taşıyarak %99.99’luk yüksek kullanılabilirlik elde edin.

Geçişler ve Yükseltmeler

Kesinti veya veri kaybı olmadan Oracle veritabanı geçişleri ve yükseltmeleri gerçekleştirin.

Raporlama

Analitik ve büyük veri projelerini desteklemek ve Oracle veritabanı performansını iyileştirmek için offload raporlama.

AVANTAJLAR

  • Düşük maliyetli, her şeyi kapsayan bir replikasyon araç setiyle pahalı yükseltmelerden, eklentilerden ve yönetim paketlerinden kaçının.
  • Oracle veritabanı ortamınızda verileri sorunsuz bir şekilde taşıyarak %99.99’luk yüksek kullanılabilirlik düzeyine ulaşın.
  • Kesinti veya veri kaybı olmadan Oracle veritabanı geçişleri ve yükseltmeleri gerçekleştirin.
  • Analitik ve büyük veri projelerini desteklemek ve Oracle veritabanı performansını iyileştirmek için offload raporlama.
  • Ölçeklenebilirliği artırmak, yük boşaltma raporlaması sağlamak ve Microsoft iş zekası araçlarından yararlanmak için Oracle verilerinizi SQL Server’a taşıyın
  • Akış ihtiyaçlarınızı yüksek doğruluk ve düşük ek yük ile hata toleransı ile desteklemek için verileri Oracle’dan Kafka’ya kolayca taşıyın

quest_shareplex

Ödüllü Veritabanı Yönetimi Çözümleri

DBTA tarafından 2020 için trend belirleyici ürün olarak kabul edildi.

 

database_qualified

ÖZELLİKLER

Hepsi bir arada lisans

Düşük bir fiyata yerleşik izleme, çakışma çözümü, veri karşılaştırma, senkronizasyon ve daha fazlasını elde edin – diğer replikasyon çözümlerinin maliyetinin yüzde 10’u ile – eklenti veya yönetim paketi gerekmeden kullanın 

Tek bir araç, birçok kullanım

Kurulumu ve kullanımı kolay tek, kapsamlı bir veri replikasyon aracıyla çeşitli iş hedeflerine ulaşmak için Oracle’dan şirket içinde veya buluttaki diğer veri platformlarına veri taşıyın.

Oracle veritabanı geçişlerini ve yükseltmelerini basitleştirin

Uyumluluk sağlamak, riski önlemek ve stresi azaltmak için Oracle veritabanlarınızı iş kesintisi olmadan taşıyın veya yükseltin.

Gerçek zamanlıya yakın veri entegrasyonu ve replikasyonu

Oracle veritabanlarınızı sürümler ve işletim sistemleri arasında kolayca taşıyın.

Kanıtlanmış kullanım kolaylığı

Kolaylaştırılmış bir yapılandırma süreciyle 15 dakika içinde çalışmaya başlayın.

SharePlex® by Quest® ile Oracle verilerini çoğaltabilirsiniz – yerel araçların fiyatının çok altında. Birden çok iş kullanım durumunu destekleyen bu esnek çözümle kolayca yüksek kullanılabilirlik elde edin, ölçeklenebilirliği artırın, verileri entegre edin ve raporlamayı offload edin Uygun fiyatlı replikasyon ile bütçenizi değil verilerinizi taşıyın.

İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın