Kurumsal BT Yazılım Çözümleri

 

Kurumsal BT yazılım çözümlerimiz,
verilerinizi yönetmenize ve korumanıza yardımcı olur.

Yalın Yazılımlar ile Yalın İş

BT Bilgi, Quest işbirliği ile karmaşıklığı basitleştiren, maliyeti ve riski azaltan ve performansı artıran yazılım araçları ürün ve hizmetleri sunuyoruz.

Bilgi Teknolojileri Yöneticileri ve ekiplerinin karşılaştığı karmaşık teknoloji ortamlarının güvenlik ve yönetim sorunlarını çözme amacıyla, “Microsoft Platform Yönetimi”, “Veritabanı Yönetim ve Performans İzleme”, ve “Uç Nokta Sistemleri Yönetimi”, Quest çözümlerini portföyümüze aldık.

 


Quest Ürün Portföyü

Microsoft Platform
Yönetimi     >

Active Directory®, Exchange, Teams, SharePoint®, Ofis 365™ ve daha fazlası için geçiş, yönetim ve güvenlik işlevlerini otomatikleştirin.

Veritabanı
Yönetimi     >

Üretkenliği artırmak, performansı optimize etmek, en yüksek kalitede kod sağlamak ve maliyetleri düşürmek için geliştirme ve yönetim görevlerini otomatikleştirin.

Birleştirilmiş Uç Nokta Yönetimi     >

Hızlı yatırım getirisi sağlayan entegre cihazlarla büyüyen kuruluşunuzun ağ bağlantılı cihazlarını kolayca sağlayın, yönetin, güvenli hale getirin ve hizmete alın.

Quest çözümleri sunmaktan mutluluk duyuyoruz!
Çeşitli işletim sistemleri ve cihazlarda kapsamlı donanım ve yazılım envanteri ve varlık yönetimi ile kuruluşunuzun kontrolünü elinize alın.

Daha fazlasını öğrenin >

Microsoft Platform Yönetimi


Bir sonraki Microsoft göreviniz için uçtan uca destek

Quest; Active Directory ve Teams, SharePoint, OneDrive for Business ve Exchange gibi Office 365 iş yükleri dahil olmak üzere herhangi bir Microsoft platformunda bir sonraki geçiş, yönetim ve güvenlik zorluklarınız için uçtan uca çözümlere sahip tek şirkettir.

Ne kadar karmaşık ve nerede olursa olsun – şirket içi, bulut veya karma – Quest, daha hızlı geçiş yapmak, siber güvenlik dayanıklılığını güçlendirmek ve kontrolü elinizde tutmak için başvuracağınız Microsoft ortağınızdır.

Veritabanı Yönetimi


Karmaşıklığı basitleştiren, maliyeti ve riski azaltan ve performansı artıran yazılım araçları

Buluta geçiş, DevOps, açık kaynak veritabanı benimseme ve veri gizliliği gibi dijital dönüşüm girişimleri, hizmet seviyelerini korumak için zaten büyük bir baskı altında oldukları bir zamanda BT’nin bağlılığını ve zamanını gerektirir.

Yeni bir yaklaşımın zamanı geldi. Veri ortamınızı yönetmek için daha az zaman harcayın ve veri odaklı bir iş kurmak için daha fazla zaman harcayın. Veritabanı yönetimi yazılım araçları için dünyanın en iyi ISV’si olarak, verilerinizi çok çeşitli şirket içi ve bulut tabanlı sistemlerde yönetmek, izlemek ve taşımak için bu karmaşık teknolojiyi basitleştirmenize yardımcı oluyoruz. Dünya çapında milyonlarca veri uzmanı tarafından kullanılan veritabanı yönetimi yazılımı çözümlerine güvenin.

Birleştirilmiş Uç Nokta Yönetimi


Karmaşık yönetim görevlerini otomatikleştirin ve kolaylaştırın.

Kendi cihazını getir (BYOD) programları ve nesnelerin interneti (IoT) teknolojileri sayesinde ağınıza bağlı uç nokta sayısı önemli ölçüde artıyor. Tüm bu uç noktaları ve varlıkları takip etmek, manuel süreçlere veya farklı nokta çözümlerine güveniyorsanız zor olabilir. Birleştirilmiş uç nokta yönetimi çözümümüz, ağa bağlı cihazların kontrolünü elinize almanıza ve uç nokta yönetimi görevlerini otomatikleştirmenize yardımcı olur, böylece lisans uyumluluğu düzenlemelerine uyduğunuz ve ağınızın siber suçlulara karşı güvende olduğu konusunda içiniz rahat olur.

Bilgi Teknolojileri Yöneticileri ve ekiplerinin karşılaştığı karmaşık teknoloji ortamlarının güvenlik ve yönetim sorunlarını çözmeye hazırız.

İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın