CERTERO’dan BT Yazılım Varlık Yönetimi-SAM Pazarına Hızlı Giriş Hamlesi

 Kategori: Basın, Genel, ITAM, SAM, Yazılım Varlık Yönetimi

CERTERO’dan BT Yazılım Varlık Yönetimi-SAM Pazarına Hızlı Giriş Hamlesi

C

ertero, Yazılım Varlık Yönetimi -SAM (Software Asset Management) araçları pazarındaki önemli rakiplerini hedefleyen, son derece cazip, sıfır maliyetli bir takas anlaşmasını açıkladı.

Yazılım Varlık Yönetimi çözüm takası işleyiş şekli:

  • Masaüstünde veya veri merkezindeki herhangi bir Certero olmayan ITAM (BT Varlık Yönetimi) veya SAM (Yazılım Varlık Yönetimi) aracını kullanan Kuruluşlar faydalanabilir.
  • Certero, müşterinin mevcut sağlayıcısına sahip olabileceği herhangi bir sözleşme yükümlülüğünü, doğal süresinin dolduğu noktaya kadar ücretsiz olarak karşılayacaktır.
  • Her türlü takas, geçiş ve uygulama masraflarını içerir.

Certero’un CEO’su John Lunt, gerekçeyi şöyle açıklıyor:

Bir Yazılım Varlık Yönetimi aracını satın almaya yatırım yapan ancak memnun olmayan çok sayıda Kuruluşdan örnekler ile karşılaştık, ancak bu durumun ya yetersiz desteğin, yada yetersiz teknik etkinliğin veya  her ikisininde eksikliğinin bir sonucu olarak beklentilere cevap veremediğini tespit ettik. Kuruluşlar, iyileştirici önlemler alamayacaklarını, sözleşmeye bağlı yükümlülükler veya kendilerini yenileme süreleri gelene kadar beklemek sorunda kalmak zorunda gerektiğini hissedebiliyorlar.  Bu teklif, Kuruluşlara düşüncelerini değiştirmelerine ve herhangi bir olumsuz mali veya operasyonel etkisi olmaksızın Certero daha iyi bir çözüme geçmelerini sağlayan bir alternatif getirir.

Bu konuda herhangi bahane yaratmaksızın, bu çekici ama rekabetçi pazar alanında Certero profilimizi yükseltmeye hedefliyoruz. Certero’ya henüz aşina olmayan Kuruluşlar için, çözümlerimizi tanımak için harika bir fırsat. En iyi SAM çözümlerini sunmaya devam edeceğiz, mevcut tedarikçilerinden memnun hissetmeyen kuruluşlara yardımcı olmaya ve isteklerini karşılamaya hazırız.

Elbette ki müşterilerimizin doğrudan ateşe atlamayacakları konusunda biraz güvence isteyebileceklerini biliyoruz; %100 memnuniyet oranımıza güveniyoruz ve Certero çözümlerinin gücünü göstermek için POC çalışması başlatmaya istekliyiz.

Certero, Yazılım Varlık Yönetimi takas teklifini değerlendirin.

“Sadece daha iyi bir deneyim…”

Gerçek hayattaki müşteri deneyimlerine ve %100 memnuniyet derecesine sahip olmanın pazarlama taktiklerinden daha güvenilir olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimizin, Certero ile “sadece daha iyi bir deneyim…” dediğini duymaktan gurur duyuyoruz.

*Gartner Peer Insights‘dan neden en yüksek puan alan SAM çözümü olduğumuzu öğrenin.

Recent Posts
İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın