Modern BT Siber Güvenlik

Çünkü her zaman gözden kaçanlar olacak

 
Verimliliği veya iş operasyonlarını aksatmadan ve  daha fazla
BT yükü yaratmadan iş gereksinimlerinize uygun çözümler oluşturun.
 
 

Alanında Dünya lideri üreticilerin çözüm ortağıyız, müşterilerimize uçtan uca siber güvenlik yönetim çözümlerimizle danışmanlık ve proje hizmeti sunarak BT ihtiyaçlarına çözüm üretiyoruz.

Güvenlik yönetimi konusunda müşteri odaklı çözümlere sahibiz, CA/Broadcom, GTB Technologies, Ivanti ve Plixer çözümlerini keşfetmek için bize ulaşabilirsiniz.


DevSecOps     >

Uygulamalarınızı en ağır testlerle deneyin, standartlara uygunluğunu denetleyin.
İş uygulamalarındaki sorunlar, yüzlerce kullanıcıyı etkilemekle ya da işlerin durmasına neden olmazla sınırlı değildir, ürün ya da markanın itibarını ciddi anlamda riske atabilir.

Uç Nokta Güvenliği     >

Ağ yöneticileri günümüzde, IoT sistemlerinden çalışanların mobil cihazlarına, sürekli gelişen ve genişleyen bir teknoloji evrenini yönetmek zorunda.
Klasik ağ güvenliği araçları, birbirinden farklı protokollere sahip sayısız cihazın ağa bağlanabildiği yeni normalde, yerlerini daha sezgisel ve öğrenen teknolojilere bırakıyor.

Veri Güvenliği  >

Kurumsal ağlardan bulut ortamlarına, dosyası ya da özgün bilgisi değiştirilmiş, kopyalanmış, parçalanmış, karıştırılmış ya da şifrelenmiş verileri anında yakalayın.

Ağ Güvenliği     >

Kritik iş uygulamalarının çalıştığı ağ altyapılarında, kullanıcılar erişim performansı kaybına ve olası güvenlik risklerine karşı en duyarlıdır. Şüphe uyandıran veya ağ sıkışıklığı sorunlarının çoğuna neden olan kullanıcıları ve uygulamaları tespit edin. Bir olayı çevrelemek için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ağ trafiği ayrıntılarını toplar, arşivler ve hızla raporlar.

Tehditleri sizi etkilemeden önce tespit edin ve önleyin, saldırılara hızlı bir şekilde cevap verin.

Uygulama denetimi ve otomatik yama yönetimi ile, güçlü son kullanıcı güvenlik yönetimi – medya koruması, uzak son kullanıcı denetimi, güvenlik teşhisi, esnek gösterge panoları, raporlama – ve daha fazlası sahip olun.

SİBER SAVUNMANIZI GÜÇLENDİRİN

Siber güvenlik alanında; uçnokta, web ve ağ güvenliğinden, kurumsal işletmeler için yama yönetimi, kullanıcı ve davranış analitiği ve sahtecilik karşıtı analitiği, kimlik ve yetki yönetimi, DLP çözümleri sunmaktayız.

İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın