BT Bilgi, üçtan uca siber güvenlik yönetimi çözümleri ile dünya lideri üreticilerin çözüm ortağı olarak, danışmanlık ve proje hizmetleri olsun müşterilerine çözüm sunmaktadır. İş Ortakları arasında CA Technologies, Apptec360, Gurucul, GTB Technologies, Ivanti, Plixer, Portnox, ve SecuPi gibi siber güvenlik konusunda liderler niche çözümler bulunmaktadır.

BT Kullanıcı Hakları ve Erişim Yönetimi   >

Sanallaştırılmış ve bulut ortamlarının patlamasıyla birlikte saldırı yüzeyi ve tehlikeye girebilecek kimlik sayısı katlanarak artmıştır. Sonuç olarak, hedeflenen veri ihlalleri ve içeriden gelen tehditler artıyor. Bu saldırıların çoğunun ortak teması ayrıcalıklı hesaplardır çünkü “krallığın anahtarını” tutarlar.

Veri Yönetimi ve Kaybının Önlenmesi  >

Veri Kaybını Önleme, Gelişmiş Tehdit koruması, SSL şifre çözme, Uygulama, Gölge BT Kontrolü için Bulut, URL Filtreleme, Tehdit İstihbarat ile Politika Yönetimi ile milyonlarca terabayt içerisinden kritik verileri korunma çözümleri.

Uygulama düzeyinde veri maskeleme, anonimleştirme, fiziksel ve mantıksal veri silme yanı sıra, analitik ve koruma, hassas, düzenlenmiş verilerin hızlı sınıflandırılmasını sağlarken, kurumsal, mobil ve web uygulamalarında zararlı veri maruziyetini tespit edip koruyun.

Bütün Uç Noktalarınıza Çok Katmanlı Koruma Sağlayın   >

Kullanıcıları ve kurumsal ağlarınızın yönetimi Tüm cihazları keşfedin, varlık listenize alın ve yapılandırın. – Masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, sunucular, tabletler ve akıllı telefonlar cihazların yanı sıra varlıklarınız arasında yazılım varlıkları lisanslarını da keşif ve yönetimi sağlayın.

Cihazlar, uygulamalar, ağ ve veriler için ayrıntılı politikalar belirleyin. Uygulamaları dağıtın ve belgeleri merkezi bir yerden paylaşın. Kötü amaçlı yazılımları, kimlik avını ve veri kaybını engelleyin. Her kullanıcının, her cihazdan, her yerden ağ erişimi kontrolünü sağlayın.

Kullanıcı, Sunucu ve İşletim Sistemleri için Kurumsal Yama Yönetimi   >

Tüm sistemlerinizi, işletim sistemlerinizi ve üçüncü taraf uygulamalarınızı en yeni yamalarla güncel tutmak için kendini kanıtlamış, endüstri lideri yama yönetimi edinin.

Son kullanıcı yamaları ile Windows, MacOS, Linux ve yüzlerce üçüncü parti uygulamasında (Acrobat Flash / Reader, Java, Web tarayıcıları ve daha fazlası) güvenlik açıklarını hızlı bir şekilde tespit edin ve ustalıkla önceden test edilmiş yamaları kurabilirsiniz.

Tehditleri sizi etkilemeden önce tespit edin ve önleyin, saldırılara hızlı bir şekilde cevap verin. Uygulama denetimi ve otomatik yama yönetimi ile, güçlü son kullanıcı güvenlik yönetimi – medya koruması, uzak son kullanıcı denetimi, güvenlik teşhisi, esnek gösterge panoları ve raporlama – ve daha fazlası sahip olun.

BT Kullanıcı Hakları ve Erişim Yönetimi

CA Layer7-PAM Privileged Access Management

“İMTİYAZLI” OLAN KULLANICILAR, SİSTEMLER VE HESAPLAR ÜZERİNDE KONTROL

Layer7 Privileged Access Management (eski adıyla CA Privileged Access Management), kullanıcıların sistemlere ve hesaplara ayrıntılı bir şekilde yetkilendirilmesi, riski değerlendirmek için ayrıcalıklı aktivitelerin sürekli izlenmesi, yüksek risk tespit edildiğinde otomatik azaltmaların tetiklenmesi, denetim ve kayıt girişimlerinin tetiklenmesi yoluyla güvenlik ihlallerini önlemek ve şifreler veya key/token tabanlı kimlik doğrulaması dahil ayrıcalıklı hesabın kimlik bilgilerini atlamanın ve döndürmenin yanı sıra tasarlanmıştır.

Gurucul Risk Analizi

BİLİNMEYEN TEHDİTLERİ TESPİT ETMEK VE ERİŞİM RİSKLERİNİ AZALTMAK İÇİN ÖNGÖRÜLÜ GÜVENLİK ANALİZİ

Bilinmeyen tehditleri tespit etmek ve erişim risklerini azaltmak için UEBA-Kullanıcı ve Bileşenleri Davranış Analitiği ve IdA-Kimlik Analitiği çözümleri.  Davranış Analitiği, Kimlik Analitiği ve Sahtekarlık Analitiği çözümleri.

Veri Yönetimi ve Kaybının Önlenmesi

GTB Technologies-DLP (Data Loss Prevention)

KAPSAMLI, ENTEGRE AYRICALIKLI ERİŞİM YÖNETİMİ VERİ KAYBI KORUMA VE VERİ SINIFLANDIRMA

Milyonlarca terabayt içerisinden kritik varlıkları korumak için Gelecek Nesil Veri Koruma / DLP – Dünya çapında – herhangi bir dilde; Veri Kaybını Önleme, Gelişmiş Tehdit koruması, SSL şifre çözme, Uygulama, Gölge BT Kontrolü için Bulut, URL Filtreleme, Tehdit İstihbarat ile Politika Yönetimi sunar

Secupi-Veri Maskeleme,Sınıflandırma, Anonimleştirme

VERİ MASKELEME, ANONİMLEŞTİRME, FİZİKSEL VE MANTIKSAL VERİ SİLME

SecuPi uygulama düzeyinde veri maskeleme, anonimleştirme, fiziksel ve mantıksal veri silme yanı sıra, analitik ve koruma, hassas, düzenlenmiş verilerin hızlı sınıflandırılmasını sağlarken, kurumsal, mobil ve web uygulamalarında zararlı veri maruziyetini tespit edip korur.

Bütün Uç Noktalarınıza Çok Katmanlı Koruma Sağlayın

Apptec 360-EMM (Enterprise Mobile Management)

ÖNCÜ KURUMSAL MOBİL YÖNETİMİ PLATFORMU

Mobil cihazların, uygulamaların ve içeriğin kolayca yönetilmesi ve güvenli hale getirilmesi için önde gelen EMM-Kurumsal Mobil Yönetim Platformu.

 • MDM-Mobile Device Management ile tüm cihazlarınızın kontrolünü sağlayın
 • MAM-Mobile Application Management ile kurumsal uygulamalarınızın erişim ve yönetimini sağlayın
 • MCM-Mobile Content Management ile kurum içerik, güvenli dosya senkronizasyon / paylaşımini sağlayın
Portnox-NAC (Network Access Control)

HER KULLANICININ, HER CİHAZIN, HER YERDEN AĞ ERİŞİMİ VERİSİ

Tüm kullanıcı ve cihazları – BYOD ve IoT – ağlarınıza erişerek görselleştirin, keşfedin, kontrol edin ve yönetin. Şirket içi ve bulut çözümleri ile Portnox-Network Access Control ihtiyaçlarınızı karşılayacak çevik ağ erişim güvenliği sunar.

Portnox, günümüzün karmaşık ağlarının sorunsuz ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamak için eksiksiz ağ erişim kontrolü, görünürlük, yönetim ve politika uyumluluğu sağlar.

Plixer - FlowPro Network Root-Cause Analysis
 • Akış toplama ve analiz sisteminize akışlar göndererek gelişmiş trafik görünürlüğü elde edin.
 • NetFlow veya IPFIX exporter özelliği olmayan uzak konumlar için idealdir.
 • FlowPro, standart dışı portlar kullananlar da dahil olmak üzere uygulamaları tanımlamak için Deep
 • Packet Inspection (DPI) teknolojisini kullanarak ağ performansı sorunlarını ve güvenlik ihlallerinin derin ağ incelemelerini destekler.
 • Performans sorunlarına daha gerçekçi bir bakış açısı sağlayarak ağ gecikmesi ve uygulama gidiş dönüş süresine ilişkin ayrıntıları sunar.
 • FlowPro, akış toplayıcısına bilgi göndermek için IPFIX IETF standartlarına uygundur.
Plixer - Scrutinizer Incident Response System
 • Scrutinizer, piyasadaki en ölçeklenebilir çözümü sunarak, en hızlı raporlamayı sağlayarak ve mevcut en zengin veri içeriğini sağlayarak endüstride yerini alır.
 • Rol tabanlı erişim, ağ ve güvenlik ekiplerine otomatik olarak hızlı, etkili ağ ve güvenlik olayı tepkilerini desteklemek için ihtiyaç duydukları verileri sunar.
 • Scrutinizer, fiziksel ve sanal olarak hem de bulut tabanlı SaaS olarak sunulmaktadır.
Plixer - Replicator UDP Forwarder-Fanout
 • Bilgisayar korsanlarının logları silmek için çabaları çok daha zor hale geliyor
 • Farklı arayüzlerde birden çok IP adresini yapılandırma becerisi
 • Birden fazla cihazdan paket alın ve hepsini tek bir IP adresi olarak yönlendirin
 • Sezgisel CLI ve web arayüzleri
 • RESTful API
 • Deterministik Paket İletme (DSP), yalnızca işleyen ve faal olan yönetim istasyonlarına paket gönderir
 • Yönlendiriciler ve anahtarlar için yükü azaltırken veri trafiği miktarlarını düşürür
 • Aynı anda birden fazla hedefe tek bir akış göndererek yönetim istasyonunun yedekliliğini etkinleştirir
 • Çoğaltma istatistiklerini IPFIX özellikli bir toplayıcıya rapor edebilme özelliği
 • Hataya dayanıklı dağıtım seçenekleri
Ivanti Endpoint Security for Endpoint Manager

GELİŞİMİŞ SON KULLANICI GÜVENLİK YÖNETİMİ

 • Uygulama denetimi, Ana Bilgisayar Tabanlı Saldırı Önleme Sistemi (HIPS) ve bulut tabanlı dosya itibarı özellikleri ile sıfırıncı-gün saldırılarına, gizli saldırılara ve diğer karmaşık tehditlere karşı koruma sağlayın.
 • Tüm IP özellikli cihazları gerçek zamanlı olarak tanımlayın ve envanterini alın – “sahte” sistemler ve güvenlik duvarlarının arkasında olanları bile.
 • Çok seviyeli zararlı yazılımlara karşı koruma, aktif tehdit analizi ve iyileştirme, güvenlik duvarları, USB şifreleme, ağ erişim kontrolü, politika uygulama, güvenlik açığı giderme ve daha pek çok şeyle Windows ve Mac OS X’i koruyun.
 • Güvenlik girişimlerinin izlenmesine yardımcı olacak rapor ve yönetici gösterge tablosu oluşturun.

Kullanıcı Ortamınızın Otomatik Yama Yönetimi ile Güvenli Olduğundan Emin Olun

Ivanti Patch for Endpoints

BİNLERCE SON KULLANICI YAMA GÜNCELLEMESİNİ TEK BİR NOKTADAN GÜNCELLEYİN

 • Windows, MacOS, Linux ve yüzlerce üçüncü parti uygulamasında (Acrobat Flash / Reader, Java, Web tarayıcıları ve daha fazlası) güvenlik açıklarını hızlı bir şekilde tespit edin
 • Uç noktalarınızı PCI, HIPAA VE ISO27001 gibi güvenlik standartlarına uyacak şekilde yapılandırın, değerlendirin ve koruyun.
 • Yamaları ölçekli ve hızla dağıtmak için entegre proje yayımlama özellikleri kullanın.
Ivanti Patch for Servers

HYPERVISORS’DAN WINDOWS’A, MacOS’A VE ÜZERİNDE ÇALIŞAN ÜÇÜNCÜ TARAF UYGULAMALARA KADAR YAMA YÖNETİMİ

 • Güç durumundan, çevrimiçi veya çevrimdışı durumu bağımsız olarak fiziksel sunucuları, VM’leri ve şablonları keşfedin, bunları envanterleyin ve düzeltin.
 • Agent’siz yama dağıtımı ile eforları ve sunucu ayak izini azaltın.
 • Güvenlik açıklarını inceleyin ve özelleştirilebilir raporlarla uyumluluk gösterin.
Ivanti Patch for SCCM

SCCM KONSOLUNUZDAN 3. PARTİ UYGULAMALARINIZIN YAMA YÖNETİMİ

 • SCCM’nin tanıdık iş akışlarını ve özelliklerini kullanarak tüm kritik yama bilgilerini içe aktarın, yönetin, senkronize edin ve dağıtın.
 • Geniş kapsamlı vendor kataloğundan yamaları seçin ve otomatik olarak yayınlayın.
 • Yamalarınızı şirket politikalarına uyacak şekilde özelleştirin.

SİBER SAVUNMANIZI GÜÇLENDİRİN

Siber güvenlik alanında; uçnokta, web ve ağ güvenliğinden, kurumsal işletmeler için yama yönetimi, kullanıcı ve davranış analitiği ve sahtecilik karşıtı analitiği, kimlik ve yetki yönetimi, DLP çözümleri sunmaktayız.

İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın