Adres Verilerinizi Yeniden Değerlendiriyoruz: Paritus@Adresin’in Gücünü Keşfedin

Paritus@Adres ile elinizdeki yetersiz, eksik ve hatalı adres verilerinden yepyeni bir iş değeri elde edebileceğinizi biliyor musunuz?

 1. Türkiye’nin önde gelen kurumlarına sunduğu hizmetle başarı öyküleri yazan Paritus@Adres, yüzde 100 Java tabanlı bir SaaS hizmetidir.
 2. Veri kalitesine önem veren her kurumun adres doğrulama ve zenginleştirme ihtiyacına cevap veren özel paketleriyle esnek bir kullanım modeline sahiptir.
 3. Paritus@Adres, yığın halinde bulunan ve insan hataları içeren yüzlerce terabaytlık veriyi il, ilçe, semt, mahalle, cadde, sokak, bina, posta kodu, coğrafi koordinatları itibarıyla istenen düzeyde parçalara böler.
 4. Bulanık mantığı (fuzzy logic) temel alan algoritması ve özel indeksleme yapısı nedeniyle çok kısa bir sürede işlem gerçekleştiren Paritus@Adres, veriyi doğrular, eksik bilgilere ilaveler yaparak zenginleştirir, verideki bütün yazım yanlışlarını giderir.
 5. Geocoding desteği olan Paritus@Adres sayısallaştırılmış referans harita verisinden hareketle doğruladığı adresleri kesin koordinatlarıyla size sunar.
 6. Paritus@Adres, ihtiyaç halinde veride birleştirme, aynı kayıtlarda tekilleştirme,  yapar ve terabaytlarca bilgiye sahip olan birçok firmanın büyük operasyonlarla uzun bir sürede halledebileceği bütün bu işlemleri verinin boyutuna bağlı olarak birkaç dakika ile birkaç saat arasında büyük bir performansla gerçekleştirir.
 7. Paritus@Adres, verinin doğruluk derecesini (scoring) büyük bir hassasiyetle gösterir. Yığın biçimde rasgele yazılmış adres kaydı üzerinde çalıştırdığı çözümleme ve doğrulama işlemlerinin ardından güçlü bir analiz ve yorumlama yaparak verinin doğruluk değerini sizin için test eder.
 8. Paritus@Adres’in farklı sektörlerden müşterilere göre uyarlanabilen esnek skorlaması, adresin doğruluk derecesini 0-1000 arası bir değer ile sonuçlara kaydeder. Böylece kurumlar, adres veritabanlarının veri kalitesini daha hassas olarak değerlendirme olanağına sahip olur.
 9. İlgi Noktası (PoI – Point of Interest) tanımlamaları, Paritus@Adres’in kullanıcıya sunduğu önemli bir ayrıcalıktır. Adreslerinizin doğruluğu, PoI ince ayarı ile bir kez daha skorlanarak en doğru sonuca yakınsama sağlanır.
 10. Paritus@Adres yapılan her işlemin kaydını tutarken, sonuçları üretilen raporlara yansıtır. Paritus@Adres, karşılaştığı her yeni adres tanımlamasını öğrenerek bunu yeni sorgulamalarda bir veri olarak kullanır.
 11. Paritus@Adres, Türkçe düşünen bir algoritmaya sahiptir ve Türkçe’de sık yapılan adres yazım hatalarını algılamak üzere tasarlanmıştır. Tüm hata olasılıklarını dikkate alarak verilerde gerekli düzeltmeleri yapar.

www.paritus.com

İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın