Uç Noktaların Güvenliği

Ağ Yönetimine Bakış Açınızı Değiştirecek

Ağ yöneticileri günümüzde, IoT sistemlerinden çalışanların mobil cihazlarına, sürekli gelişen ve genişleyen bir teknoloji evrenini yönetmek zorunda.

Klasik ağ güvenliği araçları, birbirinden farklı protokollere sahip sayısız cihazın ağa bağlanabildiği yeni normalde, yerlerini daha sezgisel ve öğrenen teknolojilere bırakıyor.

 


Microsoft platformlarının
yüksek güvenlikli yönetimi

SharePoint, Office 365, OneDrive ve Exchange gibi sunucuların bulunduğu her türlü Microsoft platformunun yüksek güvenlikle yönetimini ve taşınmasını (migration) sağlayan Quest Microsoft Change Auditor kaynakları ve zamanı daha tasarruflu yönetmeniz için tasarlandı. Change Auditor’ın güvenlik önceliklerinizi dikkate alan ayrıntılı raporlamaları ile değişim sürecini etkin şekilde yönetin.

Quest Change Auditor

Quest-on-demand-hosted-auditing-dashboard

Bulut, masaüstü veya mobil
uygulamalarınızın güvenliği için

Birleşik uç nokta yönetimi (Unified Endpoint Management) alanında iki önemli satın alma yapan Ivanti, Güven Yok (Zero Trust) yaklaşımıyla sistemden gelen her isteğe, sanki o istek açık bir ağdan kaynaklanıyormuş gibi doğrulanmasını gerektiren bir yaklaşımla yanıt veriyor. Hiper-otomasyon platformu Ivanti Neurons, artık müşterilerine tüm cihaz türlerini keşfetme, yönetme, hizmet güvenliğini ve otomatikleştirmeyi sağlama gibi önemli avantajlar sunuyor.

Ivanti Neurons

btbilgi-ivanti-neurons

Tüm cihaz güncellemelerinizi
kolayca ve güvenle yapın

Ivanti Patch for Microsoft Endpoint Manager (Ivanti Patch for MEM) konsol ve yapılandırma yöneticisi (config manager) üzerinden cihaz güncellemeleri için gereken üçüncü parti yamaları kolayca yüklemenizi sağlar. Tüm şirket genelinde tüm cihaz son noktalarının güncellenmesi, testleri, işletim sistemi ve uygulama yamalarının yüklenmesi ve yönetimi için ise Ivanti Patch for Endpoint Manager ihtiyacınızı fazlasıyla görecektir.

Ivanti Patch for MEM

Son kullanıcı sistemlerinizi koruyun,
yama iş yükünü azaltın.

Uyumluluk zorunluluğu ve üçüncü parti uygulamaların zayıf noktalarla dolu olması nedeniyle kapsamlı yama yönetimi yazılımı şarttır. Araştırma, test etme, uygulama gibi yorucu, zaman israfı ve ağınızda yük olan süreçleri unutun.
Son kullanıcı yamaları ile Windows, MacOS, Linux ve yüzlerce üçüncü parti uygulamasında (Acrobat Flash / Reader, Java, Web tarayıcıları ve daha fazlası) güvenlik açıklarını hızlı bir şekilde tespit edebilir ve ustalıkla önceden test edilmiş yamalarını kurabilirsiniz.

Ivanti Patch for Endpoint Manager

Uç Nokta Güvenliği

Kötü niyetli atakların dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin

Kaos Yönetimi

Windows, MacOS, Linux ve yüzlerce üçüncü parti uygulamasında (Acrobat Flash / Reader, Java, Web tarayıcıları ve daha fazlası) güvenlik açıklarını hızlı bir şekilde tespit edin.

Akıllı Tarama

Tüm varlıklarınızı, hatta mobil, uzak veya uykuda olanları bile yamalamak için tutarlı yama ve güvenlik politikaları oluşturup ve otomatikleştirin.

Öncelik Kararları

Güvenlik çözümünüz, sistemlerinizdeki olası tüm riskleri ortaya çıkmadan fark edip sorunları hassasiyetle önceliklendirsin ve bunu Makine Öğrenme teknolojisi ile (ML) sürekli öğrensin.

Güvenlik Standartları

Uç noktalarınızı PCI, HIPAA VE ISO27001 gibi güvenlik standartlarına uyacak şekilde yapılandırın, değerlendirin ve koruyun.

İz Bırakmayın

Karda yürüyün iz bırakmayın, agent’sız yama dağıtımı ile eforları ve sunucu ayak izini azaltın.

Sistemli Çalışın

Yamaları ölçekli ve hızla dağıtmak için çözümün entegre proje yayımlama özelliklerini kullanın.

Tek konsoldan güvenliğini sağlama ve yönetme becerisiyle işleri basitleştirin.

İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın