Veracode – AppSec

Tüm Uygulama Güvenliği Programınızı Tek Bir Platformda Yönetin.

Geliştiricilere Olanak Tanır

Uygulama Analizi

Uygulama Güvenliği Yönetimi

AVANTAJLAR

 • Sadece Bulmaya Değil, Düzeltmeye Odaklanın

İyileştirme süresini 2,5 saatten 15 dakikaya düşürün. İster kodlama sırasında anında geri bildirim isterse geliştiricilerin gerçek uygulamalardan yararlanmasına olanak tanıyan eğitim olsun, otomatikleştirilmiş uzman rehberimiz DevSecOps’u önemli ölçüde ölçeklendirmeye yardımcı olur.

 • Yeni Kusurların Girişini Azaltın

Veracode ile geliştiriciler, kod yazarken IDE’de saniyeler içinde geri bildirim alırlar, böylece işte öğrenebilirler.

 • DevSecOps’u Ardışık Düzende Yerleştirin

Veracode’u halihazırda kullandığınız ve bildiğiniz geliştirme hattı ve güvenlik sistemleriyle entegre edin ve otomatikleştirilmiş güvenlik geri bildirimini doğrudan ardışık düzen içinde alın.

 • Geliştiricilerin Becerilerini Genişletin ve AppSec Programınızı Geliştirin

Veracode’un geliştiriciler için kişiselleştirilmiş, her şeyi kapsayan öğrenme deneyimi ile kuruluşlar, kusurları daha erken tespit edip, giderir, güvenliği geliştirme sürecine yaklaştırır. Ayrıca pahalı güvenlik kusurlarının giderilmesinin maliyetini düşürür.

ÖZELLİKLER

 • Güvenlik duruşunu iyileştirmek ve müşterilerin ve düzenleyicilerin uyumluluk gereksinimlerini karşılamak için net AppSec program politikaları ve hedefleri tanımlayın.
 • AppSec’in değerini gösterin ve her bir paydaş grubuyla etkili bir şekilde etkileşim kurun.
 • Uygulamaları birden çok endüstri standardında (NIST, PCI, OWASP, HIPAA, GDPR, NY DFS ve daha fazlası) kolayca değerlendirin, eksikliklere yönelik merkezi görünürlük elde edin ve kuruluş genelinde güvenlik politikalarını tutarlı bir şekilde uygulayın.
 • DevSecOps’u kanıtlanmış en iyi uygulamalarla ölçeklendirin ve programın olumlu etkisini göstermek için doğru ölçümleri yakalayın.

veracode_appsec

Veracode‘un kurumunuza sağlayacağı faydaları öğrenin!

 • Bulut Tabanlı Platform

Sunucu gereksinimi, kurulumlar ve network izinleriyle uğraşmanıza gerek yok. Rol tabanlı erişim kontrolüyle güvenlik sağlayabilir, tüm testlerinizi çevrimiçi olarak yapabilirsiniz.

 • API Desteği

Veracode’un uygulama programlama arayüzü (API) desteği sayesinde, kontrol ve test süreçlerini yazılım süreçlerinize entegre ederek, geliştirme boyunca kod kalitesinin yanı sıra güvenliğini de sağlayabilirsiniz.

 • Web Uygulamaları Tarama & İzleme

Veracode internet üzerindeki siteleri tarayarak eklenen servisler ve açılan sitelerle ilgili ayrıntılı güvenlik bilgileri derler. Bu sayede, kullandığınız web uygulama güvenlik duvarları (WAF) için güvenli site adreslerini tarayabilirsiniz.

 • Mobil Uygulama Güvenliği

Veracode, mobil cihazlarda davranış analizi ve dinamik çağrı analizi yaparak bir uygulamayı gerçek zamanlı olarak işletir ve risklerini ortaya çıkarır. Böylece şüpheli coğrafi konum, izinsiz veri paylaşımı ve yetkisiz mobil cihaz üzerindeki verilere erişim gibi birçok güvenlik tehdidini modelleyerek zararlı yazılımları tespit edebilir.

 • Dış Kaynaklı Uygulama Güvenliği

Satıcı Uygulama Güvenliği Testi (Vendor Application Security Testing | VAST) programıyla, ticari şirketlerin geliştirip sattığı uygulamaları ya da dış kaynaklı kütüphanelerden edinilen uygulama ve kodları test ederek güvenli olduklarından emin olmanızı sağlar.

Hangi sektörde rekabet ederseniz edin, uygulama güvenliği artık bir seçenek değildir. Artan kod güvenlik açıkları ve siber tehditler ve yıkıcı sonuç potansiyeli ile birlikte, daha kapsamlı bir uygulama güvenliği çerçevesi gereklidir.

İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın