Veracode – AppSec

Tüm Uygulama Güvenliği Programınızı Tek Bir Platformda Yönetin.

Veracode, tek bir merkezi görünümde SAST, DAST, SCA ve manuel sızma testi dahil olmak üzere tüm test türlerinde uygulama durumuna görünürlük sağlayabilen tek çözümdür. Tümü ölçeklenebilir bir SaaS platformu aracılığıyla sunulan, ardışık düzen içinde otomatikleştirilmiş uygulama analizi, geliştiriciler ve güvenlik uzmanları için uzmanlığın benzersiz bir kombinasyonuyla kuruluşların DevSecOps zorluklarının üstesinden gelmelerine yardımcı oluyoruz.

Geliştiricilere Olanak Tanır

Uygulama Analizi

Uygulama Güvenliği Yönetimi

AVANTAJLAR

  • Sadece Bulmaya Değil, Düzeltmeye Odaklanın

İyileştirme süresini 2,5 saatten 15 dakikaya düşürün. İster kodlama sırasında anında geri bildirim isterse geliştiricilerin gerçek uygulamalardan yararlanmasına olanak tanıyan eğitim olsun, otomatikleştirilmiş uzman rehberimiz DevSecOps’u önemli ölçüde ölçeklendirmeye yardımcı olur.

  • Yeni Kusurların Girişini Azaltın

Veracode ile geliştiriciler, kod yazarken IDE’de saniyeler içinde geri bildirim alırlar, böylece işte öğrenebilirler.

  • DevSecOps’u Ardışık Düzende Yerleştirin

Veracode’u halihazırda kullandığınız ve bildiğiniz geliştirme hattı ve güvenlik sistemleriyle entegre edin ve otomatikleştirilmiş güvenlik geri bildirimini doğrudan ardışık düzen içinde alın.

  • Geliştiricilerin Becerilerini Genişletin ve AppSec Programınızı Geliştirin

Veracode’un geliştiriciler için kişiselleştirilmiş, her şeyi kapsayan öğrenme deneyimi ile kuruluşlar, kusurları daha erken tespit edip, giderir, güvenliği geliştirme sürecine yaklaştırır. Ayrıca pahalı güvenlik kusurlarının giderilmesinin maliyetini düşürür.

ÖZELLİKLER

  • Güvenlik duruşunu iyileştirmek ve müşterilerin ve düzenleyicilerin uyumluluk gereksinimlerini karşılamak için net AppSec program politikaları ve hedefleri tanımlayın.
  • AppSec’in değerini gösterin ve her bir paydaş grubuyla etkili bir şekilde etkileşim kurun.
  • Uygulamaları birden çok endüstri standardında (NIST, PCI, OWASP, HIPAA, GDPR, NY DFS ve daha fazlası) kolayca değerlendirin, eksikliklere yönelik merkezi görünürlük elde edin ve kuruluş genelinde güvenlik politikalarını tutarlı bir şekilde uygulayın.
  • DevSecOps’u kanıtlanmış en iyi uygulamalarla ölçeklendirin ve programın olumlu etkisini göstermek için doğru ölçümleri yakalayın.

veracode_appsec

Hangi sektörde rekabet ederseniz edin, uygulama güvenliği artık bir seçenek değildir. Artan kod güvenlik açıkları ve siber tehditler ve yıkıcı sonuç potansiyeli ile birlikte, daha kapsamlı bir uygulama güvenliği çerçevesi gereklidir.

İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın