APM Uygulama Performance Yönetimi, Birleştirilmiş BT Yönetimi Çözümleri, CA Technologies, Ürünler

DX Application Performance Management

(CA Application Performance Management)

Uygulama performansını artırın ve eşsiz içgörü ve zekayla kusursuz kullanıcı deneyimleri sunun.

APM için yeni bir modelle Dijital Performansı ve Kusursuz Müşteri Deneyimlerini güçlendirin

En önemli öncelikliklerden biri  – müşteri deneyimi: Kanallar, hizmetler ve konumlar arasında uygulamaların sağlığını görün. Ekipleri iş sonuçlarıyla paylaşılabilir deneyim panolarıyla aynı hızaya getirin.

Uygulama Performans Yönetimi ROI Hesaplayıcısı

Düşük ek yük ile hızlı değer elde edin: Herhangi bir sorun olduğunda derinlemsine işlem izlerini otomatik olarak toplamak için sıfır konfigürasyon gerektiren agent kullanın. Mobilden mainframe’e kadar olan performansı izleyin.

Omnichannel, Microservices, and “Modern” Applications

Gelecekteki yenilikleri de yönetin: Otomatik konteyner keşfi ve akış haritaları ve büyük ölçüde ölçeklenebilir metrik toplama ve analitik içeren modern dağıtılmış uygulama ortamlarını, mikro servisleri ve konteynerleri yönetin.

2019 Gartner Magic Quadrant'ta Uygulama Performansı İzleme için Lider

Olağanüstü İş Çıktıları için Müthiş
Uygulama Performansı Yönetimi (APM).

Olağanüstü İş Çıktıları için Müthiş
Uygulama Performansı Yönetimi (APM).

Büyük performansın resimi. Gerçek zamanlı içgörü

DX Application Performance Management (eski adıyla CA Application Performance Management veya CA APM), temel işletme hizmetlerinin sağlığı konusunda size gerçek zamanlı bilgi sağlayan; kullanıcılar, uygulamalar, altyapı ve ağ hizmetleri arasındaki verileri ilişkilendirmek ve analiz etmek için AIOP çözümümüzle tam olarak entegredir.

DX APM Application Performance Management Overview
dx-apm-alarms

Otomatik kök neden analizi ile alarm yorgunluğunu ortadan kaldırın.

AIOP çözümümüzle tamamen entegre olan DX Application Performance Management (DX APM), bir sorunun olası nedenini otomatik olarak belirlemek için gelişmiş algoritmalar ve makine öğrenme teknikleri kullanır. Yanlış uyarıları azaltmaya yardımcı olur, böylece yalnızca sorun gerçek olduğunda uyarılırsınız.

Uygulama performansı sorunlarını keşfedin, izleyin ve tanılayın.

API’nizde, işlemleriniz, kodunuz ve veritabanı çağrılarınızda üretimden önce performans sorunlarının kesin nedenini tanımlayın. Herhangi bir topoloji, özellik veya kod değişikliğinin uygulama performansını nasıl etkilediğini görün – performansın ne zaman ve niçin değiştiğini ortaya çıkarmak için “Timeline”leri’ni izleyin. Anomalileri otomatik olarak tespit edin, kanıt toplayın ve “Assisted Triage” ile destek iş akışlarını kolaylaştırın.

DX APM Application Performance Management Assisted Triage
DX APM Application Performance Management Docker

Konteynerlerde ve mikro hizmetlerde performansı yönetin.

Bu ölçeklenebilir, uygun maliyetli ve yapılandırması kolay çözüm size kolayca:

  • Karmaşık performans sorunlarını, ana bilgisayarlar, konteynerler ve uygulamalar dahil olmak üzere modern “stack” lerde yalıtın.
  • Ayrıntılı App, API ve mikro servis enstrümantasyonu ile toplam servis performansı hakkında toplu görünümler kazanın.
  • Karmaşık topoloji ve haritaları basit ve harekete geçirilebilir “Ekip Merkezi” performans görünümlerinde sadeleştirin.

Her takımı güçlendir. Her uygulamayı iyileştirin.

DX Application Performance Management (DX APM), performans bilgisi kazanmak ve yazılım yaşam döngüsü boyunca geri bildirimleri otomatikleştirmek ve daha az maliyetle daha iyi uygulamaları daha hızlı yayınlamak için ihtiyacınız olan her şeydir.

  • Üretim öncesi uygulama kalitesini artırmak için DX Application Performance Management ve “Jenkins Continuous Integration” ile izleyin.
  • Test analizlerini ve performans ölçümlerini iş analizinize dahil ederek uygulamaları optimize etmek ve sorunları daha hızlı tespit etmek için BlazeMeter’i DX Application Performance Management ile kullanın.
DX APM Application Performance Monitoring Shift Left APM
DX APM Application Performance Management Microservices

Kurumsal Ölçeklenebilirlik ve Düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti elde edin.

DX APM, AIOP (Elasticsearch, Apache Kafka® ve Apache Spark ™ gibi açık teknolojileri kullanan güçlü bir analitik motor) çözümümüze  dayanmaktadır ve çözüm, ekiplerin üçüncü şahıslara ait işletme veya BT veri kaynaklarıyla daha kolay entegre olmalarını, veri setinin daha da zenginleştirilmesi sağlar.  DX APM ayrıca şunları sağlar:

  • Performans ve ölçek için mantıksal olarak gruplandırılmış bağımsız servislerden oluşan bir “Micro Services” tabanlı mimari.
  • Yerinde yükseltme ve daha düşük toplam sahip olma maliyeti elde etmek için yeni “tenant”  devreye alınması.
  • Kurum içi veya SaaS teklifi olarak dağıtılmış bulut ortamlarında kolay dağıtım.

APM’e YENİ BİR YAKLAŞIM

DX Application Performance Management’in sizinde başarılı olmanıza nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinin.

İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın