New Relic ONE

Application Performance Monitoring

Uygulama performansını, bağımlılıkları ve darboğazları anında anlayın

 

Uygulama performansı izleme (APM), web veya web dışı uygulamanızın performansının izlenmesini sağlar. APM, çeşitli programlama dilleri kullanan uygulamaları destekler. NEWR – APM çözümümüz, uygulamanızın performansı ve kullanıcı deneyimi hakkındaki trend verileri ile eşleştirilmiş gerçek zamanlı gözlemlenebilirlik sağlar. Uçtan uca işlem izleme ve çeşitli renk kodlu grafikler ve raporlarla kodunuzun derinliklerinde neler olduğunu ortaya çıkarır.

Yığınınızı İzleyin

Uygulamalarınızın ve işletim ortamınızın eksiksiz bir görünümü.

Anında Kurulum

Gizli hataları dakikalar içinde görmeye başlayın

DevOps Uyumu

Daha hızlı olay yönetimi, daha az varsayım

FAYDALARI

  • Kurulumu kolay gerçek zamanlı orkestrasyon ve analiz

  • Esnek orkestrasyon ve gösterge tablosu

  • Uygulama performansını son kullanıcı deneyimiyle ilişkilendirir

  • Uygulama ve altyapı performansını birbirine bağlar

  • Bulut hizmeti orkestrasyonu sağlar

product_apm_marquee_sept2020

Uygulama Performansı İzleme, New Relic One’da “Full-Stack” Gözlemlenebilirliği ile kullanıma hazırdır

Full-Stack Gözlenebilirliği, yığınınızın tamamında performansı gidermek, hata ayıklamak ve performansı optimize etmek için tek doğruluk kaynağınızdır. Log’lardan, altyapıdan ve uygulamalardan, dağıtılmış izlemeye, sunucusuz işlevlerden son kullanıcı deneyimine kadar, bağlantılı bağlam ve yüzeyler sağlayan, yeni araçlar kullanmaya veya aralarında geçiş yapmaya gerek kalmadan, sorunları daha hızlı bulmanızı ve düzeltmenizi sağlar.

KİLİT ÖZELLİKLER

  • Uygulama İzleme

Tek bir yerde «Uygulama İzleme, sayfa yükleme sürelerinden hata oranlarına, yavaş işlemlere ve uygulamayı çalıştıran sunucuların listesine kadar uygulama performans trendlerinizi bir bakışta görmenizi sağlar.

  • Veritabanı İzleme

Veritabanı izleme, uygulamanızı yavaşlatan kritik hataları işaret ederek veritabanı performansınıza ayrıntılı bir genel bakış sağlar.

  • Raporlar

Paylaşılması kadar okunması da kolay olan özelleştirilmiş raporlar oluşturun ve alın. Ayrıntılı raporlarımız, dağıtımlar ve kullanılabilirlikten performans ve özelleştirilmiş panolara kadar her şeyi içerir.

  • Güvenlik

New Relic, müşterilerin uygulamalarını hızlı ve güvenli hale getirmelerine yardımcı olmaya kararlıdır.

newr_one_k_features

New Relic APM, modern uygulama ekiplerinin daha hızlı güvenle hareket etmesi için en son teknoloji trendlerinden yararlanmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır – maliyetli kesinti sürelerini azaltır, mühendis üretkenliğini artırır ve yüksek performanslı uygulamaları etkinleştirir.

İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın