Farklı Yaklaşımlar,
Tek Çözüm

İnovatif dijital stratejiler ve kalite odaklı ürünler için her zaman alanın mevcut olacağını düşünüyoruz ve bu nedenle deneyimlerimizi paylaşan bir ekip ile sizlerin güvenilir iş ortağınız olarak buradayız.

Biz Kimiz ve
Neleri Sunuyoruz

BT Bilgi Teknolojileri’nde, uzman ekiplerimizle 2004 yılından itibaren tecrübemizle küresel rekabeti hedefleyen dinamik kurumlara kaliteli çözümler ve hizmetler sunmaktan gurur duyuyoruz. Yalın teknoloji çözümleriyle iş dünyasının büyüme ve kâr hedeflerini destekliyoruz.

 

İş hedefleri ve teknoloji arasındaki boşluğu kapatan çözümlerimiz, önde gelen şirketler için gerçek iş değeri yaratmaya odaklanmaktadır.

 

Firmalara dünya çapında sunulan marka ve platform bağımsız çözümler, dönüşümün gerçek potansiyelini yansıtmaktadır; Varlık yönetiminden kurumsal veri yönetimine, akıllı altyapılardan akıllı işletme yönetimine, AIOps’tan izleme ve güvenlikten son kullanıcı yönetimine kadar tümü, yalın dönüşümü yolculuğunun iyileştirilmesine yalın iş ve yalın teknoloji arasındaki mesafeyi azaltarak katkıda bulunuyor.

Kanıtlanmış geçmiş performansımız her tür organizasyon için değer yaratma sürecini hızlandırmamızı sağlıyor; BT Bilgi’de, müşterilerimizi yaptığımız her işin merkezinde tutuyoruz.

Birlikte Başarmak

Şirketimizin gelişimi ile gurur duyuyoruz ve bu müşterilerimizle olan ortaklığımız olmadan mümkün olmazdı. Müşterilerimizi seviyoruz çünkü onların değerli geribildirimleri sayesinde hizmetlerimizi daha da iyi hale getirebiliyoruz.

İnnovasyon

Müşterilerimiz için yeni dijital stratejiler ve kaliteli ürünler bulmak için her zaman çalışıyoruz. Farklı sektörlerden müşterilere yardımcı olmak için iş tecrübesi ve bilgi birikimini birleştiriyoruz. Önde gelen kuruluşların yalın dönüşümü için sürekli yenilikleri takip ediyoruz.

Şeffaflık

Çözümlerimiz ile işletme verimliliği ve değerini daha fazla görünürlük ve şeffaflık ile sağlıyoruz. İş çıktılarına odaklı BT çözümler, BT yatırımlarında maliyet şeffaflığı ve müşterilerimiz için BT yatırımlarının uzun vadeli korunması üzerine odaklanıyoruz.

Deneyim

Sunduğumuz ürünlerin ihtiyaçlarınıza uygun olarak özelleştirilmesini sağlayarak ve projelerimizi daha başarılı kılmak için yetenek, uzmanlık ve deneyime sahip eşsiz bir ekiple çalışıyoruz.

Önce müşteri!

Uzun bir yol katettik ve yol boyunca öğrendiğimiz en önemli şeylerden biri, KOBİ’lerden kurumsal markalarla kadara birlikte çalışmaktır. Müşterilerimizle olan sağlam ilişkilerimizin kalitesine inanıyor ve bunu hiç değiştirmeyi düşünmüyoruz.

Müşterilerimize gösterdiğimiz önem ile mutlak müşteri memnuniyetini sağlamak, BT Bilgi olarak her zaman öncelliğimiz.

Stratejik Çözüm Ortaklarımız

Seçkin yazılım ortaklarımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına doğrudan hitap edebilmek için portföyümüzle entegre bir şekilde teknoloji sağlamaktadır.

btbilgi-ca_broadcom-logo
btbilgi-ivanti-logo
btbilgi-tcell_global_bilgi-logo
btbilgi-gttb-logo
btbilgi-new_relic-logo
btbilgi-quest-logo
btbilgi-veracode-logo

Analitik düşünce, tutkulu ve yenilikçi arkadaşlardan oluşan ekibimize katılmak ister misiniz?

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistem Politikamız

Kalite Politikamız

İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın