BT Güvenlik Yönetimi Çözümleri, Çözümler

Quest Change Auditor

Microsoft Windows ortamınız için gerçek zamanlı güvenlik ve BT denetimi

İşleyin

Yerel denetim kullanmadan olayları toplayarak işleyin ve sunuculardaki performans düşüşünü azaltın. Yöneticilere ve denetçilere gönül rahatlığı için uygun BT kontrollerinin kanıtını sağlayın.

Yönetin

Ortamınızı tek bir merkezi konsoldan kolayca kurun, devreye alın ve yönetin. İzleme oluşturur, siler, değiştirir ve erişim girişimleri oluşturur. Her olay ve ilgili tüm olaylar basit terimlerle gösterilir.

Koruyun

Ofis içinde veya dışında anında yanıt almak için herhangi bir cihaza gerçek zamanlı uyarılarla güvenlik risklerini saniyeler içinde azaltın. Eksiksiz, gerçek zamanlı BT denetimi, derinlemesine inceleyin ve güvenlik tehdidi izleme elde edin

Quest-on-demand-hosted-auditing-dashboard

Office 365 için On Demand Audit Hybrid Suite

AD, Azure AD, Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive for Business genelinde yapılan tüm değişikliklerin tek bir host edilen görünümünü elde etmek için Active Directory için Change Auditor ve Change Auditor for Logon Activity ile On Demand Audit’i eşleştirebilirsiniz. Duyarlı arama ve etkileşimli veri görselleştirme ile incelemeleri basitleştirin ve denetim geçmişini 10 yıla kadar saklayın.

ÜRÜNLER

 • Change Auditor for Active Directory
 • Change Auditor for Active Directory Queries
 • Change Auditor for EMC
 • Change Auditor for Exchange
 • Change Auditor for Logon Activity
 • Change Auditor for NetApp
 • Change Auditor for SQL Server
 • Change Auditor for SharePoint
 • Change Auditor for Skype for Business
 • Change Auditor for VMware vCenter
 • Change Auditor for Windows File Servers

Quest-Change Auditor ile, Microsoft Active Directory, Azure AD, Exchange, Office 365, ve daha fazlası için tüm temel yapılandırma, kullanıcı ve yönetici değişiklikleri üzerinde eksiksiz, gerçek zamanlı BT denetimi, derinlemesine inceleme ve kapsamlı güvenlik izleme elde edersiniz.. Change Auditor ayrıca, tehdit algılamayı ve güvenlik izlemeyi geliştirmek için kuruluşlar genelinde oturum açma, kimlik doğrulama ve diğer önemli hizmetler için ayrıntılı kullanıcı etkinliğini izler. Bir merkezi konsol , birden çok BT denetim çözümüne olan ihtiyacı ve karmaşıklığı ortadan kaldırır.

Özellikler

Account lockout

Sorun gidermeyi basitleştirmek için hesap lockout olayları için kaynak IP adresini / iş istasyonu adını yakalayın.

İlgili aramalar

Belirli kullanıcılardan ve iş istasyonlarından gelen diğer değişiklikler gibi, görüntülediğiniz değişiklik ve ilgili tüm olaylarla ilgili tüm bilgilere anında, tek tıklamayla erişim sağlayarak ek tahminler ve bilinmeyen güvenlik endişelerini ortadan kaldırın.

Gelişmiş güvenlik içgörüleri

Çok sayıda sistem ve cihazdan alınan farklı BT verilerini, hızlı güvenlik olaylarına müdahale ve adli analiz için etkileşimli bir arama motoru olan IT Security Search ile ilişkilendirin. Zengin görselleştirmeler ve olay zaman çizelgeleri ile kullanıcı haklarını ve aktivitesini, olay trendlerini, şüpheli kalıpları ve daha fazlasını dahil edin

Quest InTrust entegrasyon

20:1 sıkıştırılmış merkezi yerel veya üçüncü taraf olay depolaması için Quest InTrust ile entegre edin. Bilinen fidye yazılımı saldırıları veya şüpheli PowerShell komutları gibi şüpheli olaylara uyarı ve otomatik yanıt eylemleriyle günlük toplama, ayrıştırma ve analiz.

Üstün denetim motoru

Yerel denetim günlüklerine ihtiyaç duymadan denetim sınırlamalarını kaldırın ve değişiklik bilgilerini yakalayın, böylece daha hızlı sonuçlar ve depolama kaynaklarında önemli tasarruflar elde edin.

Güvenlik zaman çizelgeleri

Daha iyi inceleme ve güvenlik olay yanıtı için değişiklik olaylarını görüntüleyin, vurgulayın ve filtreleyin ve bunların diğer güvenlik olaylarıyla ilişkilerini Microsoft ortamınızda kronolojik sırayla keşfedin.

Bir sonraki Microsoft geçişinizi fethedin

Her zaman yanınızda olan ödüllü küresel destek ve hizmetlerle en kritik Microsoft platformlarınızı güvenle taşıyın, yönetin ve güvence altına alın.

Bir sonraki BT sorununuzun üstesinden gelmeye hazırmısınız?

Yardım etmek için buradayız!

İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın