Ağ ve Trafik Yönetimi, Birleştirilmiş BT Yönetimi Çözümleri, BT Güvenlik Yönetimi Çözümleri, Çözümler, Uç Nokta Yönetimi, Ürünler

AĞ GÜVENLİĞİ VE TRAFİK YÖNETİMİ

Kötü şeyler olduğunda, bir uzmana ihtiyacınız var.

scrutinizer

PLIXER-SCRUTINIZER

Plixer-Scrutinizer ™ olay tepki sistemi, kuşkuları arttıran veya en çok ağ tıkanıklık problemine sebep olan kullanıcıların ve uygulamaların derinlemesine tespitini sağlar. Scrutinizer, NetFlow, IPFIX, sFlow, J-Flow ve diğerleri gibi ağ akış teknolojilerini kullanarak bir olayı çevrelemek için ihtiyaç duyduğunuz ağ trafik ayrıntılarını toplayabilir, arşivleyebilir ve hızla raporlayabilir.

flowpro-defender-1

PLIXER-FLOWPRO

Plixer-FlowPro ™, görünülük ihtiyacı olan ağ alanlarına yerleştirilir. “Deep Packet Inspection” (DPI) kullanarak trafik akış ön belleğini derler ve geçen tüm iletişimlerin% 100’ünü yansıtan ağ trafik ve tehdit ayrıntılarını verir. FlowPro, Scrutinizer Olay Cevap Sistemi’ne mükemmel bir tamamlayıcı olarak, güvenlik ekibinin ihtiyaç duyduğu yerlerde bilgilendirilmesini sağlar.

replicator-1

PLIXER-REPLICATOR

Plixer-Flow Replicator ™, çok sayıda veri günlüğü akışının şeffaf olarak çeşitli hedeflere çoğaltılmasını sağlar. Ayrıca syslog’ları dinleyerek, IPFIX ağ geçidi için bir syslog gibi davranır, ayrıntıları çıkarır ve bunları IPFIX veri ağları içinde iletir. Bu “her şey dahil” ağ aracı, yönetim için basit, web tabanlı bir kullanıcı arayüzü ile donatılmıştır.

Günümüz, Zararlı Yazılımlar ile Mücadele Çağı

İstilaları durdurmayacaksınız. Reaktif olan çoğu güvenlik çabası ile bir olay cevap sistemine sahip olmak büyük önem taşımaktadır. Sabit ağ gözetimi, büyük miktarda veri anlamına ve bir tehdit üzerine hızlı ve ayrıntılı bilgi edinme ihtiyacı anlamına gelir. Scrutinizer, hızlı ve derinlemesine ağ üzerinde ki olaylara yanıt ve veri sızıntılarının durdurulması için çözüm yoludur.

adobestock_66914663_2-3-e1487014585324

ATAKLARI DURDURUN

Kötü amaçlı yazılım, bilinçsiz kullanıcılara güvenir, ve bu kullanıcılarda onlara fısrat tanırlar. Ayrıca, büyümeye ve gelişmeye devam eden saldırıları da hesaba katmalısınız.

Ivanti Son Kullanıcı Güvenliği dünyasına adım atın. Uygulama denetimi ve otomatik yama yönetimi ile, güçlü son kullanıcı güvenlik yönetimi – medya koruması, uzak son kullanıcı denetimi, güvenlik teşhisi, esnek gösterge panoları ve raporlama ve daha fazlası sahip olun. Tehditleri sizi etkilemeden önce tespit edin ve önleyin ve ataklara hızlı bir şekilde cevap verin. Ağınızı işinizin hızında hareket ettirin.

endpoint_block1-prodimg

Cisco & Plixer Ortaklığı

Cisco ile yakın çalışan Plixer, Cisco’nun ayrıntılı NetFlow, IPFIX ve sFlow ağ akışları ile sunduğumuz çözümler arasında en üst düzeyde uyumluluk oluşturmaktadır.

Ağ Güvenliği ve Trafik Yönetimi
Ağ Güvenliği ve Trafik Yönetimi
YAMA YÖNETİMİ

Windows, macOS ve üçüncü parti uygulamaları güncelleyin.

Ağ Güvenliği ve Trafik Yönetimi
KIRILGANLIK TABLOLARI/RAPORLARI

Güvenlik olaylarını saptayın

Ağ Güvenliği ve Trafik Yönetimi
ÖNLEYİCİ ÖLÇÜMLEMELER

Uygulama kontrolünü ve medya korumasını uygulayın.

Ağ Güvenliği ve Trafik Yönetimi
CEVAP VERME VE İYİLEŞTİRME

Aktif tehditler için anında aksiyon alın.

Sözümüze inanmakla yetinmeyip Scrutinizer’ı kendiniz deneyin!

İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın