BT Bilgi Teknolojileri

Dinamik Ağ Performans Yönetimi

Entegrasyona gerek kalmadan ağınızdaki tanımlı

arayüzleri ve portları otomatik olarak keşfedin ve yönetin

Kuruluşunuzun öncelik verdiği hizmetleri optimize etmek için işlemleri
kolayca otomatikleştirmek ve son kullanıcılarınızın üretken olmasını sağlayabilirsiniz.

 


BT Bilgi nin 20 Yılı Aşkın Tecrübesine
Dayalı Dinamik Ağ Performans Yönetimi

Belirtilen parametrelere göre ağ cihazlarındaki sanal veya fiziksel bağlantı noktalarının giriş ve çıkış kullanımını hesaplayan grafiksel olarak görüntüleyen bir araçtır. Çözüm, CRM, varlık yönetimi araçları gibi dahili sistemlerinize entegre edilebilir, yönlendiricilerde tanımlanan devreleri ilgili kaynağa otomatik olarak eşleştirebilir. İstenirse, herhangi bir entegrasyona gerek kalmadan ağınızdaki tanımlı arayüzleri ve portları otomatik olarak keşfedebilir.

 

 

 

  • %100 Altyapı Görünürlüğü

  • Uçtan Uca Kullanım İzleme

  • Platform Agnostik Çözüm (linux, win, MS SQL, Oracle, PostgreSQL)

  • Esnek Raporlama Yeteneği

  • Özelleştirilmesi ve Entegre Edilmesi Kolay Ağ Performans Yönetimi Çözümü

SNMP protokolleri üzerinden toplanan bilgilerle veri toplama çalışması gerçekleştirir. Buna ek olarak, tanımlanan devreleri periyodik olarak izleyerek ifindex’i otomatik olarak günceller, bu da size dinamik bir ağ ortamında kesintisiz bir kullanım izleme sağlar.

Ağ yapılandırmanıza ve topolojinize göre ölçeklenebilir. Tek bir sunucu ile iki dakikada 100.000 devrenin kullanım değerlerini hesaplayabilir ve çok çekirdekli kullanım ve paralel eşzamansız programlama teknikleri ile veri tabanına kaydedebilir. Veritabanı yapılandırmasına bağlı olarak, veriler ayrıntılı olarak veya belirtilen zamana kadar bir toplama olarak saklanabilir.

BT Bilgi Dinamik Ağ Performans Yönetimi p1

Çözümümüz veritabanı ve platformdan bağımsızdır. .net çekirdeği üzerinde geliştirilen çözümümüz, Windows veya Linux tabanlı sunucu sistemlerinde çalışabilir. Ancak modüler yapısı ile müşteriye özel ihtiyaçlar çok hızlı bir şekilde sisteme entegre edilebilmektedir.

Kullanım verilerinin yanı sıra cihazla ilgili temel verileri (işlemci, bellek, cihaz sağlığı, cihaz yapılandırması vb.) toplayabilir. SNMP sorgulamaya ek olarak, size IPSLA çözümü sağlayan ICMP sorgulaması ile devrelerin temel verilerini (ping, durum vb.) toplayabilir.

BT Bilgi Dinamik Ağ Performance Yönetimi p2

Rekabette öne çıkmayı hedefleyen şirketler için yeni nesil yönetim ve izleme araçları.

Süreçleri otomatikleştirmeye başlayın ve son kullanıcılarınızı üretken hale getirin.

İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın