Sistem Yönetme Becerilerinizi

Keskinleştiren Uygulamalar

Rekabette öne çıkmayı hedefleyen şirketlere

maliyet ve verimlilik üstünlüğü sağlayan yeni nesil

yönetim ve izleme araçları öneriyoruz.

Kuruluşunuzun öncelik verdiği hizmetleri optimize etmek için işlemleri
kolayca otomatikleştirmek ve son kullanıcılarınızın üretken olmasını sağlayabilirsiniz.

 


BT Bilgi nin 20 Yılı Aşkın Tecrübesine
Dayalı Dinamik Ağ Performans Yönetimi

Belirtilen parametrelere göre ağ cihazlarındaki sanal veya fiziksel bağlantı noktalarının giriş ve çıkış kullanımını hesaplayan grafiksel olarak görüntüleyen bir araçtır. Çözüm, CRM, varlık yönetimi araçları gibi dahili sistemlerinize entegre edilebilir, yönlendiricilerde tanımlanan devreleri ilgili kaynağa otomatik olarak eşleştirebilir. İstenirse, herhangi bir entegrasyona gerek kalmadan ağınızdaki tanımlı arayüzleri ve portları otomatik olarak keşfedebilir.

BT Bilgi Dinamik Ağ Performans Yönetimi

 

  • %100 Altyapı Görünürlüğü
  • Uçtan Uca Kullanım İzleme
  • Platform Agnostik Çözüm (linux, win, MS SQL, Oracle, PostgreSQL)
  • Esnek Raporlama Yeteneği
  • Özelleştirilmesi ve Entegre Edilmesi Kolay Ağ Performans Yönetimi Çözümü

BT Bilgi Dinamik Ağ Performans Yönetimi p1
BT Bilgi Dinamik Ağ Performance Yönetimi p2

Dijital deneyim yönetiminde

kusursuz iş ortaklığı

Eksiksiz görünürlük ve içgörü ile kusursuz yapay zeka odaklı dijital deneyimler sunun. Kullanıcılar, uygulamalar, altyapı ve ağ hizmetleri arasında verileri ilişkilendirerek ve ardından makine öğrenimi, gelişmiş analitik ve otomasyon uygulayarak, bu ürünler yeni bir görünürlük düzeyi ve eyleme dönüştürülebilir içgörüler sunar.

Broadcom’dan AIOps ve Observability, BT ekiplerinize farklı, hibrit ortamlarını yönetmek için ihtiyaç duydukları yetenekleri sağlar.

AIOps and Observability

Sorunları daha hızlı çözmek için alarm sesini azaltarak, verileri ilişkilendirerek ve analitiği otomasyonla birleştirerek kullanıcı deneyimini dönüştürün ve operasyonel verimliliği artırın.

Eşsiz içgörüler ve zeka ile uygulama performansını iyileştirin ve kusursuz kullanıcı deneyimleri sunun.

Yapay zeka / makine öğrenimi kullanarak özel ve genel bulutunuzu, altyapınızı ve uygulamalarınızı proaktif ve verimli bir şekilde yönetin.

Geleneksel, SDN ve bulut ağları için birleştirilmiş, ölçeklenebilir yapay zeka odaklı ağ izleme elde edin.

IoT ve mobil cihazlar ile sürekli
genişleyen bir galaksiyi yönetmek

Birleşik uç nokta yönetiminde yenilikçi çözümlere sahip olan Ivanti, bünyesine katılan MobileIron ve Pulse Secure teknolojileri ile şimdi daha güçlü. Günümüzün uzaktan çalışma ortamında kritik öneme sahip birleşik Ivanti uç nokta yönetimi, Asla Güvenme (Zero Trust) yaklaşımı ve kurumsal hizmet yönetimi alanındaki liderliği ile benzerlerine göre açık ara önde gidiyor.

Ivanti Unified Endpoint Management

 

Nesnelerin interneti (IoT) dahil tüm cihazların yönetimi için Quest KACE serisi çözümler ise ağ bağlantılı cihazların güvenliği, yönetimi ve bakımını gerçekleştirirken aynı zamanda cihazların en seri şekilde yaygınlaştırılmasını, yedeklemelerinin ve sürücü güncellemelerinin yapılmasını da sağlıyor.

Quest KACE

btbilgi-uem-ivanti
Quest-Kace-Systems-Mangement

Klasik otomasyon dönemi kapanırken
Ivanti Neurons ile hiper-otomasyona geçin

BT sistemlerinin görev-tabanlı iş akışlarına dayanan klasik otomasyonu şimdi yerini akıllı ve yeni nesil hiper-otomasyon çözümlerine terk ediyor. Yapay zeka ve makine öğrenmesiyle desteklenen hiper-otomasyon çözümü Ivanti Neurons, bilgisayar sistemlerinin kendini iyileştirme, güvenliklerini sağlama ve kendi kendini yönetme becerilerini geliştiriyor.

Ivanti Neurons

btbilgi-ivanti-neurons

Veritabanı ve uygulama
yönetiminde Quest farkı

BT yönetiminde 30 yıldan fazla deneyime sahip olan Quest bugüne kadar aldığı 200 patenti ile uygulama ve veri sağlığına odaklı bir şirket olarak faaliyet gösteriyor. Quest Foglight çapraz platformlarda çalışan uygulamaları kapsamlı izleme yetkinliği ve ileri düzey işyükü analitikleri ile uygulamalarınızın gerçek performansını ortaya çıkarıyor. Quest Spotlight ise Microsoft SQL Server Enterprise sunucularında 7/24 izleme, tanılama ve optimizasyon işlevleri ile yalın bir veritabanı yönetimi sağlıyor. Quest Toad veritabanı yönetim ve geliştirme görevlerini otomatikleştirmesi ile veritabanı ekiplerine önemli kolaylıklar sunuyor.

Quest DB Monitoring and Administration

Rekabette öne çıkmayı hedefleyen şirketler için yeni nesil yönetim ve izleme araçları.

Süreçleri otomatikleştirmeye başlayın ve son kullanıcılarınızı üretken hale getirin.

İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın