MODERN ITSM – BT HİZMET YÖNETİMİ

Kullanıcılarınızın seveceği modern BT hizmet masası çözümü kurum-içi
ve bulut opsiyonları ile sizin için hazır.

Servis ekipleri için her anın sayılmasını sağlayın

BT Hizmet Yönetimi çözümleri, BT organizasyonlarının bel kemiğidir. KnowITSM, bağımsız modüller olmadan tek platform yaklaşımıyla farklı uygulamalar arasında sorunsuz çalışmayı sağlar.

knowitsm_hizmet_yonetimi_ortamlari

İşletmenizin ihtiyaç duyduğu varlıklara görünürlük edinin

Hangi varlıklara ve lisanslara sahip olduğunuzu anlayın, daha iyi tahsis etme, satıcı sözleşmelerinde pazarlık yapma ve yazılım denetimleri için hazırlık yapma yeteneği kazanın.

IT Asset Management-Software Asset Management Journey

Mobilite ve Birleştirilmiş
Self-Servis

CA Servis Yönetimi’nin mobilitesi ve birleştirilmiş self-servis özellikleri, modern, sosyal medya tabanlı bir kullanıcı ortamı sunmanıza yardımcı olur.

BT Hizmet Yönetimi

KnowITSM: BT Bilgi’nin yeni girişimi ile gurur duyuyoruz,  iş tecrübesi ve bilgi birikimimizi KnowITSM Platformunda birleştirdik.

Genç, dinamik ve sürekli öğrenen bir organizasyon olan BT Bilgi Teknolojileri, çağdaş normları ve dünya standartlarını müşterilerine sunmak adına ürün geliştirme ve ar-ge faaliyetlerine ayrı önem vermektedir.

Türk Mühendisler ile geliştirilen KnowITSM bulut hizmet yönetimi platformuyla Türkiye’deki şirketlerin dijitalleşmesinde ve rekabet güçlerinin artmasında önemli rol oynuyor. Özellikle iş akışı ve süreç ve performans yönetimi, BT ve Kurumsal hizmet yönetimi, bakım yönetimi, varlık ve bilgi teknolojileri hizmet yönetimi alanlarında sunduğu çözümler ile sektöründe lider firmaların ilk tercihi olmaya hedeflemektedir.

KnowITSM BT
Hizmet Yönetimi

BT Hizmet Yönetimi çözümleri, BT organizasyonlarının bel kemiğidir. KnowITSM, bağımsız modüller olmadan tek platform yaklaşımıyla farklı uygulamalar arasında sorunsuz çalışmayı sağlar.

KnowITSM BT Hizmet Yönetimini inceleyin

KnowITSM Kurumsal
Hizmet Yönetimi

Bir organizasyonun departmanları aracılığıyla kullanılan bilgi, süreç ve sistemlerin miktarı, ölçek ve karmaşıklık bakımından hızla genişlemektedir. Bu hizmetleri çevreleyen tüm veri ve süreçleri yönetmek için merkezi ve entegre bir sisteme duyulan ihtiyaç hızla kritik hale geliyor.

KnowITSM Kurumsal Hizmet Yönetimini inceleyin

Sanal Koç

AI tarafından desteklenen Sanal Koç, destek temsilcilerinizin daha verimli çalışmasına ve rutin sorunları daha hızlı çözmesine yardımcı olur. Sanal Koç’un avantajlarını daha iyi anlamak için daha fazlasını görüntüleyin.

Sanal Koç hakkında daha fazlasını öğrenin

CA Service Management: ITSM-BT Hizmet Yönetimine Modern ve Kapsamlı Bir Yaklaşım

CA Service Management, Pink Elephant tarafından 12 ITIL® işleminde doğrulanan güçlü bir kurumsal sınıf BT hizmet yönetimi çözümüdür. Çözüm, analistlerin daha doğal çalışmasını, olayları daha hızlı yönetmesini ve daha iyi müşteri hizmeti sunmasını sağlayan, inovasyon ödüllü bir kullanıcı deneyimine sahip modern ve sezgisel bir servis masası ile desteklenmiştir. Modern self-servis ve sağlam bir servis kataloğu sorunları giderir ve servis tekliflerini iş kullanıcılarına anladıkları bir dilde iletir. Ayrıca, BT varlık yönetimi özellikleri, donanım ve yazılım varlık dağıtımlarını ve lisanslarını daha iyi optimize etmek, işletme maliyetlerinden tasarruf etmek ve iş ve finansal riskleri azaltmak için yönetmenize ve içgörü kazanmanıza yardımcı olur.

Bugünün ve yarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı

BT varlıkları, süreçleri ve hizmetleri için değişiklikleri ve yapılandırmaların yönetimini, otomasyonunu, ve izlemesini optimize edin.

asset-mgmt_block3-icon2-e1486821751678

SÜREÇLERDE TUTARLILIĞI YAKALAYIN

Endüstrinin en iyi uygulama süreçlerinden yararlanın; görsel iş akışlarını birleştirin ve eylemleri otomatikleştirin.

asset-mgmt_block3-icon3-e1486821771258

SELF-SERVİS’E DÖNÜŞÜM

Kullanıcılar kendi sorunlarını çözmek ve her yerden hizmet talep edebilmek için yetkilendirin. İş verimliliğini ve kullanıcı memnuniyetini artırın.

environment-mgr_block3-icon3-1-e1486804645716

YANIT SÜRELERİNDE HIZ

Birbirinden ayrı BT araçlarını, verilerini ve süreçlerini bağlayın. Aksiyon alabilmek için görünürlüğe ve erişime sahip olun. Hizmet seviye yanıt sürelerinizi iyileştirin.

CA Service Management Card View
service-desk_block4-icon1-e1486971602216
service-desk_block4-icon2-e1486971660724
service-desk_block4-icon3-e1486971703110
service-desk_block4-icon4-e1486971731911

KODSUZ KONFİGÜRASYON
Kolay, önceden oluşturulmuş iş akışları, ITIL PinkVERIFY sertifikalı 15 süreç.

SELF SERVİS
Özelleştirin ve iletişim kurun. Arayın, talepleri otomatikleştirin, takip edin ve sorunları çözün.

ENTEGRASYON YETENEKLERİ
Üçüncü parti sistemlere önceden hazırlanması ve kolay entegrasyonlar.

SÜREÇ ODAKLI OTOMASYON
ITSM ve ötesinde aksiyonları bağlayın ve yönetin.

İnsanlar için tasarlandı, hizmet için üretildi.

İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın