DX Infrastructure Manager

Yapay zeka ve makine öğrenimi yetenekleriyle desteklenen, Broadcom’da yeni nesil altyapı izleme ürününü keşfedin.

 

DX Infrastructure Manager, bulut ortamlarınızı, altyapınızı ve uygulamalarınızı proaktif ve verimli bir şekilde yönetmek için analitik odaklı tek bir çözüm sağlar. Firmanız için bu, daha hızlı ortalama onarım süresi ve bulutun ortamları için daha fazla güven ve aynı zamanda birden fazla altyapı izleme aracını yönetme maliyetinin ve karmaşıklığının azalması anlamına gelir. Dilerseniz, Broadcom® platformundan AIOps’larımızla entegre olarak, bu altyapı izleme aracını yapay zeka ve makine öğrenimi yetenekleriyle karar verme sürecini yönlendirmek için de kullanabilirsiniz.

Hibrit ve Farklı Bulut Ortamlarınızdan Ödün Vermeden İş Hizmetlerinizi İzleyin

Metrikler, Loglar ve Topolojinin Bir Kombinasyonunu Kullanarak Makine Öğrenimi / Yapay Zeka ile Kök Neden Analizi Gerçekleştirin

Tahmini Öngörüler ve Kapasite Analizleri ile Bulut Kaynaklarını Optimize Edin

AVANTAJLARI

  • Kullanıcı deneyimlerini optimize edin.

Kullanıcı deneyimini arttırmak ve harcanan vakitleri azaltmak için analitik odaklı tek bir çözüm kullanın.

  • Karmaşıklığı azaltın ve üretkenliği artırın.

Birden çok izleme aracının kullanılması ve yönetilmesiyle ilgili eforu ortadan kaldırın.

  • Kaynak kullanımını optimize edin.

Açık ve kapalı bulut alyapılarınızın kullanımını optimize etmek için akıllı ve tüm süreci kapsayan ön görüler elde edin.

  • İşletmenizi geleceğe hazırlayın.

Bugünün ihtiyaçlarını karşılayabilen ve ortaya çıkan gereksinimlere hızla uyum sağlayabilen kapsamlı ve açık, ölçeklenebilir bir mimariden yararlanın.

dx-infrastructure-perform-root-cause-analysis

Günümüz ekonomisinde, farklılaştırılmış ve üstün müşteri deneyimi sunan uygulamalar, farklı bir rekabet avantajı sağlıyor. Bir uygulamayı veya hizmeti güçlendiren temel sistemler, veritabanları, depolama sistemleri ve paketlenmiş uygulamalar, kullanıcının deneyimini olumlu yönde arttırabileceği gibi olumsuz da etkileyebilir. Bu nedenle, teknolojilerin performansını proaktif olarak yönetmek bir gerekliliktir. Ancak, bu teknolojiler doğası gereği daha dinamik ve hibrit hale geldikçe izleme ve yönetim zor olabilir.

DX Infrastructure Manager’ın nasıl çalıştığını anlamak için videoyu izleyin.

KEY FEATURES

  • Çok geniş kapsam sunar.

Tüm bulut hizmetlerinizi ve geleneksel BT kaynaklarınızı izlemek için tek bir çözümden yararlanın.

  • Akıllı, birleşik analitik özelliği.

Sorunları hızlı bir şekilde çözmek ve potansiyel sorunları kullanıcı deneyimi zarar görmeden proaktif olarak önlemek için gereken içgörüleri edinin.

  • Açık, multi-tenant, genişletilebilir mimari.

Yeni teknolojileri desteklemek için izleme kabiliyetinizi arttırın veya daha fazla hizmet, grup veya kaynağı desteklemek için genişletin.

  • Hızlı, otomatik dağıtım ve yapılandırma.

Günümüzün son derece dinamik ve DevOps merkezli ortamlarının ihtiyaçlarını karşılamak için hızla uyum sağlayın.

dx-infrastructure-optimize-cloud-resources

DX Infrastructure Manager, açık ve kapalı bulut sistemlerinizi, veritabanlarınızı, depolama sistemlerinizi ve paketli uygulamalarınızı proaktif ve verimli bir şekilde yönetmek için analitik odaklı tek bir çözüm sağlar. Broadcom’dan AIOps ile birlikte bu çözüm, bu hibrit teknolojileri izlemek için yapay zeka ve makine öğrenimi yeteneklerini kullanarak sorunları hızlı bir şekilde gidermenize ve daha hızlı bir ortalama onarım süresi ve daha iyi kullanıcı deneyimleri elde etmenize olanak tanır.

İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın