Birleştirilmiş BT Yönetimi

            uçtan uca kullanıcı deneyimi

Kuruluşunuzun öncelik verdiği hizmetleri optimize etmek için işlemleri
kolayca otomatikleştirmek ve son kullanıcılarınızın üretken kalmasını sağlayabilirsiniz.

BT Hizmet
Masası      >


Bugünün ve yarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı

Düzensiz hizmet sunumu, yükseltme ve kesintilerle mi uğraşıyorsunuz? LANDESK tarafından geliştirilmiş Ivanti Hizmet Masası, kapsamlı bir ITSM çözümü sunmaktadır. Kuruluşunuzun öncelik verdiği hizmetleri optimize etmek için işlemleri kolayca otomatikleştirmek ve son kullanıcılarınızın üretken kalmasını sağlayabilirsiniz.

Ekibiniz; yapılandırılabilir, kod yazımı gerektirmeyen ITSM çözümünden ve yenilikçi kullanıcı deneyimlerinden faydalansın. Son kullanıcıları etkilemeden kolay kullanım, bakım, değiştirilme ve upgrade olanaklarına ulaşın. Bulut tabanlı (SaaS) veya kurum içi, fark etmez – size uygun olana sahip olun.

BT Varlık
Yönetimi     >


Tüm BT Varlıklarınız Kontrol Altında

Ivanti BT Varlık Yönetimi (ITAM) Suite’i, iki önemli yazılım varlık yönetimi aracını oluşmaktadır: Asset Intelligence, sahip olunan donanım ve yazılı varlıklarını keşfeder; Asset Manager; yazılım ve donanım varlıklarınızın satın almadan, kullanım süresi bitimine kadar olan varlık hayat döngüsünü yönetmek için tasarlanmıştır.

Certero, BT Yazılım ve Donanım Portföy Yönetimi‘ni Modernleştirdi.  İster kurum içi, ister mobil isterse bulutta olsun, tüm BT varlık portföyünüzü etkili bir şekilde yönetmenize ve raporlamanıza olanak tanır.Bu platform, kapsamlı bir iş zekası ve raporlama motoru tarafından desteklenen ortak bir kullanıcı arayüzü ve tek bir veri kaynağı sunar.

Yazılım Varlık
Yönetimi >


En Karmaşık Lisanslar için Yazılım Optimizasyonu

Ivanti Licence Optimizer™, Oracle, Microsoft, VMware ve IBM gibi üreticiler tarafından sunulan, karmaşık, sunucu tabanlı kurumsal ürünleri anlamanıza yardımcı olur. Bu tür ürünlerde; fiziksel ve sanal makinelerin geçiciliği, üretici lisans sözleşmelerinin karmaşıklığı ve lisans koşullarındaki değişikliklerin sıklığı nedeniyle izlenmesi zordur.

Certero Yazılım Varlık Yönetimi çözümleri tek tek veya diğer Certero çözümleriyle birlikte mobil’den mainframe’e kadar Certero Platformunda tek bir çözüm olarak optimal ve bütünsel fayda gösteriyor. Windows, Mac, Linux ve Unix işletim sistemi yazılım ve uygulamalarını yönetmek için tek bir uçtan uca çözüm.

BT Uç Nokta
Yönetimi      >


Çok fazla cihaz? Endişe etmeyin. Kontrol sizde.

Kurumunuzu ayakta tutmaktan daha fazlasını yapın. BT’nizi modernize edin, artan kullanıcı beklentilerini karşılayın ve kullanıcıların eriştiği tüm cihazları tek bir birleştirilmiş son kullanıcı yönetimi çözümünden yönetin.

LANDESK tarafından geliştirilen Ivanti Son Kullanıcı Yönetim Suite’i, aşağıdakiler çalışmalar için temel olan, kanıtlanmış, güvenilir son kullanıcı yönetim yazılımıdır:
1) Ağınıza dokunan her şeyi keşfetmek;
2) Yazılım dağıtımını otomatikleştirmek;
3) Farklı BT çözümleri ile entegrasyonu gerçekleştirmek

Birleştirilmiş BT Yönetimi stratejinizi geliştirmenize yardımcı olmaya hazırız.

İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın