Birleştirilmiş BT Yönetimi

            uçtan uca kullanıcı deneyimi

Kuruluşunuzun öncelik verdiği hizmetleri optimize etmek için işlemleri
kolayca otomatikleştirmek ve son kullanıcılarınızın üretken kalmasını sağlayabilirsiniz.

İşinizi dönüştürmek için kanıtlanmış uzmanlık.

Dijital dönüşüm bir yolculuktur. Birleştirilmiş BT yönetimi çözümleri ile yardımcı olmak için buradayız.

 


ITSM-BT Hizmet Yönetimi     >

Modern ve sezgisel BT servis masası, varlık yönetimi ve servis kataloğu yetenekleri, tüm ITSM ihtiyaçlarını daha iyi optimize etmek için yönetmenize ve içgörü kazanmanıza yardımcı olur.

APM-Uygulama Performans Yönetimi     >

Uygulama performansı sorunlarını keşfedin, izleyin ve tanılayın. Gelişmiş algoritmalar ve makine öğrenme teknikleri, bir sorunun olası nedenini otomatik olarak belirler.

UIM-Birleştirilmiş Altyapı Yönetimi    >

Altyapınızın her yönünü izleyin. Onarım, izleme çabalarını azaltma ve yeni dağıtımları hızlandırmak için ortalama süreyi hızlandırın. 

DOI-Dijital  Operasyonel Zeka  >

Potansiyel sorunlar hakkında daha önce hareket etmek, asıl kök sebebini izole etmek ve sorunları işletmeyi etkilemeden önce düzeltmek.

BT Varlık Yönetimi     >

Sahip olunan donanım ve yazılımı keşfedin ve envanterini çıkarın, yeni satın alımları izlemek ve ardından yazılım kullanımını izlemek için satıcılarla bağlantı kurun. Satın almadan elden çıkarma işlemine kadar varlıkları yönetin.

BT Uç Nokta Yönetimi  >

Ağınıza dahil olan her şeyi keşfetmeye yönelik uç nokta yönetimi yazılımı; yazılım dağıtımını otomatikleştirin; ve eylemleri BT çözümleri ile entegre edin.

Güçlü uygulama ve altyapı izleme araçlarıyla müşterileriniz için neyin önemli olduğunu takip edin.

 

Birleştirilmiş BT Yönetimi Çözümlerimiz >

Network Operasyonu ve Analitği      >


Ağ trafiği akışında %100 görünürlükle uygulama performansını optimize edin.

Ağ akışı verileri olan ağ izleme araçları, zaman içinde en fazla bant genişliğini kullanan uygulamaları ve altyapıyı tanımlayabilir ve bu da ağ ekiplerinin ağ büyümesini ve gelecekteki ağ ve altyapı kapasitesi gereksinimlerini öngörmesine yardımcı olur.

Ağ alarm sesini susturmak, sorunları tespit etmek ve kök-neden analizi ile sorunları daha hızlı çözmek için ağ arıza yönetimi.

BT Varlık
Yönetimi     >


BT varlıklarınızı her yönden
anlayın

BT Varlık Yönetimi (ITAM) Çözümleri, Fiziksel ve sanal donanımdan yazılım lisansı şartlarına ve bakım sözleşmelerine kadar olan varlıkları kapsar; donanım yapısını ve yazılım ücretlerinde tam olarak ne ödeyeceğinizi belirlemenize, maliyet yapınızı optimize etmenize, az kullanılan varlıkları yeniden tahsis etmenize yardımcı olur ve siber tehditleri daha iyi anlamak.

BT Uç Nokta
Yönetimi      >


Çok fazla cihaz mı var? Telaşa gerek yok. Kontrol sende.

İşinizi ayakta tutmaktan daha fazlasını yapın. Kullanıcıların erişebildiği tüm cihazları tek, birleşik bir uç nokta yönetim paketinden yönetin.

Temelde kanıtlanmış, güvenilir uç nokta yönetimi yazılımı ile: 1) ağınıza dokunacak her şeyi keşfedin; 2) yazılım teslimini otomatikleştirin; ve 3) eylemleri çoklu BT çözümleriyle bütünleştirin.

Dijital dönüşüm yolculuğunuzda Birleştirilmiş BT yönetimi çözümleri ile yardımcı olmak için buradayız.

İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın