BT YAMA YÖNETİMİ
Riski azaltın. Yama boşluklarını kapatın.

HETEROJEN ORTAMLARDA UYGULAMA, SUNUCU VE UÇ NOKTA YAMA YÖNETİMİ

LINUX, UNIX, MAC YAMA YÖNETİMİ  – Heterojen ortamların yama süreçlerini basitleştirin. MacOS ve Linux / UNIX istemci sistemi için işletim sistemini ve uygulamalarını otomatik olarak düzeltin.

SCCM İÇİN YAMA YÖNETİMİ – SCCM konsolundan 3. parti uygulamaları da kolayca yamalayın. SCCM için Yama Güvenliği, risklerinizi azaltarak, ana iş hedeflerinizi desteklemeniz için daha fazla zaman verecektir. Java, Google Chorme’un da olduğu en zor uygulamaları kolaylıkla güncelleyebileceksiniz.

WINDOWS İÇİN YAMA YÖNETİMİ – Fiziksel ve sanal windows sunucularını, windows iş istasyonlarını ve 3. parti uygulamalarınızı yamalayın. Hiçbir ek altyapı veya eğitim olmadan 3. parti yamalarını genişletin.

UÇ NOKTA YAMA YÖNETİMİ – Otomatik yama yönetimi ile riski, eforu ve maliyeti azaltın. Endpoint Manager (önceden LDMS-Landesk Management Suite) kullanıcıları için eklenti. Windows, Mac OS, Linux ve yüzlerce 3. parti uygulamada (Acrobat Flash / Reader, Java, Web tarayıcıları ve daha pek çoğu) açıkları hızlı bir şekilde tespit edin ve bunlara ihtiyaç duyduğunuz her yerde önceden test edilmiş yamaları ustalıkla dağıtın.

Size özel yama yönetimi demo veya deneme sürümü isteyin:

Yama Yönetimi ile Microsoft Windows, UNIX, Linux ve Mac OS için ve Adobe, Mozilla, Apple, Java gibi satıcı firmaları için yamaların uç noktalara ve özel ekipmanlar da dahil olmak üzere sanal ve fiziksel uç noktaları görün ve yönetimini sağlayın.

    İletişim

    Mesajınızı yazın.

    Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın