Uçtan Uça

Kurumsal BT Çözümleri

 

Eyleme dönüştürülebilir içgörüler oluşturmak
için iş geliştirme ve operasyon verilerini
birleştiren dijital iş çözümlerine olanak
tanıyan kurumsal yazılımlar.

BT’yi İş Sonuçlarına Bağlayın

CA / Broadcom çözümleri ve BT Bilgi uzmanlığı, dijital dönüşüm girişimlerini destekleyen birden çok alanda karar vermeyi hızlandırmak için iş ve teknoloji işlevlerini birbirine bağlar.

CA / Broadcom, AIOps, DevOps ve İş Yönetimi çözümleri sunar ve BT Bilgi, BT çıktılarını iş sonuçlarına göre hizalayan sürekli geri bildirim döngüleri sağlayan iş odaklı bir yaklaşım sunan profesyonel deneyimle birlikte bilgi birikimi ve uzman en iyi uygulamalarını sunar.

 


CA/Broadcom Ürün Portföyü

DX AIOps
Platform     >

Buluttan mainframe’e kadar değişebilen çeşitli yapılandırılmış ve yapılandırılmamış veri kaynaklarını analiz ederek en kapsamlı hizmet zekasını sağlayan, makine öğrenimi odaklı bir AIOps çözümü.

DX Application
Performance
Management     >

Kullanıcılar, uygulamalar, altyapı ve ağ hizmetleri arasında verileri ilişkilendirmek ve analiz etmek için AIOPs çözümümüzle tam entegre olup, size temel iş hizmetlerinin durumu hakkında gerçek zamanlı içgörü sağlar.

DX Infrastructure
Manager     >

DX Infrastructure Manager, özel ve genel bulutunuzu, altyapınızı ve uygulamalarınızı proaktif ve verimli bir şekilde yönetmek için analitik odaklı tek bir çözüm sağlar.

DX NetOps     >

Ağlar için AIOps. Geleneksel, SDN ve bulut ağları için birleşik, ölçeklenebilir yapay zeka odaklı ağ önceliklendirmesi ve otomasyonu elde edin.

Automic Automation     >

Sistemleriniz tarafından taşınan ağır ve karmaşık uygulamalardan günlük rutin işlerinize kadar her adımda akıllı otomasyonla işinize odaklanın.

API
Management     >

CA / Broadcom Full Lifecycle API Yönetimi ve Mikro Hizmetler. Geniş ölçekte çevik bir işletme oluşturmak için gereken hız ve güvenliği elde edin.

Test Data Management  >

Ekibinizdeki herkese test verilerini bulun, oluşturun, yönetin ve sunun. Doğru verilere, doğru zamanda ve doğru formatta sahip olun. Hassas Verileri Tanımlayın, Sentetik Test Verileri Oluşturun ve Test Verilerinin Sanal Kopyalarını Oluşturun.

IT Service Management     >

Modern ve sezgisel BT hizmet masası, varlık yönetimi ve hizmet kataloğu özellikleri, tüm BT Hizmet Yönetimi ihtiyaçlarını daha iyi optimize etmek için yönetmenize ve içgörüler elde etmenize yardımcı olur.

Bir Broadcom Şirketi olan CA Technologies ile 17 yıllık ortaklığımızı kutlamaktan mutluluk duyuyoruz!
Yerel ve küresel müşterilerimize değer katmak için ortak güçlerimizle dünyanın en başarılı kuruluşlarına hizmet vermeye devam edeceğiz.

CA / Broadcom çözümleri ve BT Bilgi uzmanlığıyla dijital dönüşümünüze yardımcı olmaya hazırız.

İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın