Birleştirilmiş BT Yönetimi Çözümleri, BT Altyapı Yönetimi, CA Technologies, Ürünler

DX Infrastructure Manager

(CA Unified Infrastructure Management)

Analitiğe odaklı, bugünün altyapıları için çevik BT izleme.

Altyapınızın her yönünü izleyin

Açık ve esnek mimarimiz, büyüyen iş ihtiyaçlarınızı karşılamak için kolayca ölçeklenir ve genişletilir. Fiziksel ve sanal sunucuları, genel ve özel bulut ortamlarını, depolama platformlarını, veritabanlarını, “hyper-converged” altyapıları, paketlenmiş uygulamaları, mainframe ve büyük veri teknolojilerini izlemek için destek sağlıyoruz. Ayrıca, yerel REST API’lerini kullanan, henüz kullanıma hazır olmayan herhangi bir teknolojiyi, hizmeti veya cihazı izlemenizi sağlar.

Birleşik Uygulama-Merkezli Analitik

DX Infrastructure Manager analitiği, karmaşık, karma altyapıların eksiksiz bir şekilde kapsanmasını sağlar ve uygulama perspektifinden baştan sona görünürlük sağlar.

Birleşik İzleme ve Analitik

BT ekipleri tüm çevreleri hakkında tek bir görüşe ihtiyaç duyar. Geleneksel altyapıları, konteynırları, “hyper-converged” altyapıları, çoklu bulutları veya yukarıdakilerin tümünü çalıştırıyor olsunlar, hepsini izlemek için birleşik bir yola ihtiyaçları var.

DX Infrastructure Manager Ödüllü Bir Çözümdür

2018ValueLeader DX Infrastructure Manager
DX Infrastructure Manager 2018 Cloud Award
DX Infrastructure Manager Server Monitoring Awards 2018
DX Infrastructure Manager Award fro AI and Devops

Bulut ve karma BT altyapılarının deneyimini proaktif olarak sağlayın.

DX Infrastructure Manager (eski adıyla CA Unified Infrastructure Management veya CA UIM), AI odaklı akıllı analitik, kapsamlı kapsama alanı ve açık, genişletilebilir bir mimari sunan tek BT ​​izleme çözümüdür. Çözümü kullanarak, kuruluşunuz onarım, inceleme çabalarını azaltmak, yeni dağıtımları hızlandırmak ve son kullanıcı deneyimini geliştirmek için ortalama süreyi hızlandırabilir.

DX AIOps Platform ile Entegrasyon Sağlayın

DX AIOps Platformuna entegrasyonu sayesinde DX Infrastructure Manager, uygulama, altyapı ve ağ performansı verilerini otomatik olarak ilişkilendirmek için makine öğrenmeye dayalı algoritmalar kullanır, böylece ortaya çıkan sorunların temel nedenini işletme hizmetleri üzerinde bir etkisi olmadan bulabilirsiniz.

DX Infrastructure Manager Situations
dx-apm-alarms

AI-Odaklı, Intelligent Analytics, üstün bir kullanıcı deneyimi sağlar

DX Infrastructure Manager (eski adıyla CA UIM), altyapınızın her yönünü izleyebilen analitik odaklı tek bir çözüm sunar. AI odaklı yetenekleri kullanıcılara şunları sağlar:

  • Anomali tespiti: metrikler için eşikleri ayarlamak üzere geçmişe yönelik trendleri kullanır ve ardından anormal senaryolar için uyarılar oluşturur ve aynı zamanda beklenen değişikliklerle ilişkili yanlış alarmları azaltır.
  • Bağlamsal log analitiği: hızlı sorun tanımlamayı kolaylaştırmak için yapısal altyapı performans verilerini yapılandırılmamış olay logları ile otomatik olarak ilişkilendirir.
  • Uyarı kümelemesi: ilgili uyarıları gruplandırır, böylece sorunları hızlı bir şekilde tanımlayabilirsiniz.
  • Tahmine dayalı analitik: Kullanıcı deneyimi yaşanmadan önce sorunları proaktif olarak tanımlar.

DX INFRASTRUCTURE MANAGER’i
KEŞFEDİN

Günümüzün altyapıları için analitik odaklı, çevik izleme, günlük izlemenin ötesinde yeteneklere sahip.

İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın