Sihirli Küreniz Yok İse

Yazılım tarafından işletilen ve birtakım farklı cihazlar, platformlar veya sistemlerle çalışan uygulamalar tarafından yönlendirilen bir uygulama ekonomisinde yaşıyoruz. Bir uygulama ekonomisinde ayakta kalmak ve gelişmek için, işletmelerin doğruluk ve hızla yazılım geliştirmesi ve dağıtması gerekir. Altyapı ve sistemleri izlemek ve yönetmek için bir çözüm arayışı doğruyor. Ancak çoğu BT izleme ortamı silo halinde ve yetersizdir. BT ekipleri, her biri ayrı arayüze, veritabanına, altyapıya ve yöneticiye sahip belirli teknolojileri izlemek için farklı özel amaçlı ürünler kullanır.

Her bir aracın sürekli yönetimi çok zaman alıcı, riskli, yüksek maliyetli ve karmaşıktır. Olası herhangi bir altyapı sorununun bir adım önünde olmak, en iyi performans ve veri erişilebilirliğini sağlamak başarı için kritik öneme sahiptir. Müşterinizin deneyiminde aksaklık yaşanırken konferans çağrılarında ve triyaj toplantılarında sayısız saat eklemeden neyin ters gittiğini ve nasıl düzeltileceğini anlamaya çalışırken işiniz yeterince zordur. Olası herhangi bir altyapı sorununun bir adım önünde olmak, en iyi performans ve veri erişilebilirliğini sağlamak başarı için kritik öneme sahiptir.

 

Hizmet kalitesini çarpıcı bir şekilde artırmak ve BT hizmet sunum maliyetlerini azaltma özellikleriyle kurumsal BT organizasyonlarını ve servis sağlayıcıları daha iyi hizmet vermenin yollarını arıyor. Çözüm geleneksel veri merkezlerini, sanallaştırmayı ve bulut ortamlarını destekleyen tek ve birleşik bir mimariye sahip olmalılar.

Birleşik Altyapı Yönetimi izleme ve raporlama çözümleri sanal, fiziksel ve bulut BT altyapılar tarafından sunulan hizmet kalitesini proaktif bir şekilde izlemenize olanak sağlar. Uygulamaları, sunucuları, ağları, veritabanlarını ve son kullanıcı deneyimlerini izlenebilir kılıyor. BT uzmanları ve işletme kullanıcıları özelleştirilebilir portallar, panolar ve raporları kullanarak BT hizmetlerinde uçtan uca görünürlük elde edilebilir, sihirli bir küreniz olmasa dahi.

Hangi avantajları sağlar?

Birleşik görünürlük – Veri merkezinin hem içindeki hem de dışındaki tüm BT ortamınızı izlemenize ve kontrol etmenize olanak sağlayan tek ve birleşik platform.
• Kullanım kolaylığı – “Tak ve çalıştır” araştırma mimarimiz izleme hizmetlerinin talep üzerine hizmet vermesini sağlar.
• Zamandan tasarruf – Hızlı uygulanabilirlik ile birçok sunucuya izleme dağıtabilir.
• Maliyeti ve karmaşıklığı azaltır – Birden çok platformu koruma maliyetini ve karmaşıklığını ortadan kaldırır.
• Sihirli küreye gerek kalmaz – Birleşik Altyapı Yönetimi çözümlerini uygulamak yeterli olacaktır.

İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın