Yalın İş Zekası Yolculuğuna Küçük Başlayın, Hızlı Hareket Edin!

Yalın iş zekası için tek bir reçete yok. Nereden başlıyacağınız şu anda nerede olduğunuza ve çözmeniz gereken problemlere bağlıdır.Bununla beraber, mevcut durumunuzu değerlendirirken ve gelecek için bir gidişat planı çıkarırken göz önünde bulundurulacak bircok öneri karşınıza çıkabilir.
İş Zekasında Mükemmellik Kurmak Öneriler tekil olarak değil bütün halde kullanıldıklarında işe yararlar. Hamleler örümcek ağına benzer tek bir ağ teli işlevsizken birçok ağ yöneterek ve birleştirerek hedeflediğiniz başarıyı çepe çevre sarmaya bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Bu hamlelerden bazıları fedakarlık ve çaba ikilisinden ödün vermemenız sonucunda ortaya çıkabilir.

  • Becerilerin Geliştirilmesine Yatırım Yapmak
  • Mevcut Durumunuzu Değerlendirmek
  • Veri Durumunuzu Değerlendirmek
  • Veri Güvenliği ve Gizliliğine İlişkin Politikalarınızı Değerlendirmek
  • Gerçeğe Dayalı Kültürü Teşvik Etmek
  • Problem Çözme Düşüncesi İçin Süreç Oluşturmak

Her yeni iş zekası çözümü geliştirme çalışmasının başında kendinize çözmek istedğiniz gerçek problemi sorun.Bazı durumlarda bir iş zekası yatırımının problemi çözmeyeceğini öğrenecek ve pahalı bir hayal kırıklığının önüne geçeksiniz. Hata yapmanızı engelleyecek öneriler size yardımcı olduğunda çözüm kesinlik kazanacak ve daha fazla deney için belirli ölçümleri ve hedef çıktıları destekleyecek.

Steven C. Bell – İşlet, Büyüt, Dönüştür ‘den tamamını okuyabilirsiniz.
Kitabınızı istemek için ziyaret ediniz yalinguzeldir.com

İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın