PATCH TUESDAY-15 Ağustos’ta Buluşalım-Yama Yönetimi Güncelleme

 Kategori: Genel, Güvenlik, Yama Yönetimi
İ

lgiyle takip edilen web semineri bu ay tüm Avrupa için en uygun tarihte gerçekleştirilecek. Microsoft ve üçüncü grup şirketler tarafından yayınlanan yamalara dair bilgilerin açıklandığı Patch Tuesday’e katılarak yama yönetiminde dikkat edilmesi gerekenlerle yüksek öncelikli yamalara dair detayları takip edebilirsiniz.

Patch Tuesday’e katılmak için Ivanti’nin Patch Tuesday Kaynaklar sayfasını takip etmeniz yeterli.

Patch Tuesday etkinlikleri başladığından beri hangi yamalara öncelik vereceğinize dair araştırma yaptığınız web seminerlerini gün sonuna bırakmanız gerekmiyor. Artık siber güvenlikle ilgili gelişmeleri, yama yöntemlerine dair en yeni bilgileri ve Microsoft’un Patch Tuesday paylaşımlarını Chris Goettl ve Todd Schell’den dinleyebilirsiniz. Yama teknolojilerine dair bilgi edinmeyi kolaylaştıran ve kullanıcılara çalışmalarında yön veren Patch Tuesday bu ay da sizlere yeni tanımlanan güvenlik açıkları ile ilgili riskler hakkında rehberlik edecek.

 

Sisteminizi yama teknolojilerini kullanarak iyileştirebileceğiniz, yamalamanın BT süreçlerinize etkisi ve önemi konusunda fikir sahibi olabileceğiniz ortamı sunan Patch Tuesday, siber güvenliğin karanlık sularında gezinerek en uygun çözümü bulmaya çalıştığınız bu yolda pusulanız olacak.  Önde gelen başarılı BT uzmanlarının, yamalarını önem durumuna göre sıralamak için öncelikle Patch Tuesday’i takip ettiğini hatırlatmadan da geçemeyeceğiz.

Her ay düzenli olarak gerçekleştirilecek Patch Tuesday’i kaçırmamak için Ivanti’nin Patch Tuesday Kaynaklar sayfasını takip etmeniz yeterli. Merakla beklenen bu güne duyulan heyecana ortak olmak için geçtiğimiz aylarda Patch Tuesday duyuruları sonrasında gelen Twitter paylaşımlarına göz atabilirsiniz. Tepkilere bakılırsa Patch Tuesday insanlarda dans etme isteği uyandırıyor 🙂

15 Ağustos ajandanıza kaydetmeyi unutmayın!

Bu fırsatı kaçırmayın!

Patch Tuesday size sisteminizi yama yönetimini kullanarak iyileştirebileceğiniz, yamalamanın BT süreçlerinize etkisi ve önemi konusunda fikir sahibi olabileceğiniz bir ortam sağlıyor. Aynı zamanda siber güvenlik konusunun karanlık sularında gezinerek en uygun çözümü elde etmeye çalışanlar için de pusula görevi görüyor. Dünyanın önde gelen başarılı BT uzmanları, yamalarını önem durumuna göre sıralamak için öncelikle Patch Tuesday’i takip ediyor. Ivanti’nin organize ettiği Patch Tuesday fazlasıyla ilgi görüyor ve dünya çapında tanınmış (Krebs on Security, Computerworld from IDG, SC Magazine, Silicon Angle) pek çok yayın tarafından da referans alınıyor.

Dünya çapında yaygınlaşan ve alışkanlığınız haline dönüşecek Patch Tuesday’e katılmak için Ivanti’nin Patch Tuesday Kaynaklar sayfasını takip etmeniz yeterli.

Recent Posts
İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın