YAZILIM VARLIK YÖNETİMİ
– LICENCE OPTIMIZER™

Karmaşık sunucu lisans modellerini yönetme biçiminizi değiştirin ve yazılım yatırımlarınızı tüm üretici, platform ve lisanslama modelleri için optimize etmeye başlayın.

Kullanıcı Değerlendirmesi

LICENCE OPTIMIZER™’ı keşfedin.

cta-icons-data-sheet-e1486730118835

En karmaşık yazılım lisanslarınızı nasıl netleştirmeniz gerektiğini görün.

Tasarruf > Maliyet

Tahmin etmeyi kenara bırakın. BT varlıklarınızın ne olduğunu, nerede ve nasıl olacağını hemen görün.

En Karmaşık Lisanslar için Yazılım Optimizasyonu

Ivanti Licence Optimizer™, Oracle, Microsoft, VMware ve IBM gibi üreticiler tarafından sunulan, karmaşık, sunucu tabanlı kurumsal ürünleri anlamanıza yardımcı olur. Bu tür ürünlerde; fiziksel ve sanal makinelerin geçiciliği, üretici lisans sözleşmelerinin karmaşıklığı ve lisans koşullarındaki değişikliklerin sıklığı nedeniyle izlenmesi zordur.

Artık, maliyeti en aza indirgemek, denetim riskini azaltmak ve tüm BT ortamlarında dönüşüm çalışmalarını desteklemek için ihtiyaç duyduğunuz bilgileri bir araya getirebilirsiniz.

asset-mgmt_block1-prodimg

ATAKLARI DURDURUN

Kötü amaçlı yazılım, bilinçsiz kullanıcılara güvenir, ve bu kullanıcılarda onlara fısrat tanırlar. Ayrıca, büyümeye ve gelişmeye devam eden saldırıları da hesaba katmalısınız.

Ivanti Son Kullanıcı Güvenliği dünyasına adım atın. Uygulama denetimi ve otomatik yama yönetimi ile, güçlü son kullanıcı güvenlik yönetimi – medya koruması, uzak son kullanıcı denetimi, güvenlik teşhisi, esnek gösterge panoları ve raporlama ve daha fazlası sahip olun. Tehditleri sizi etkilemeden önce tespit edin ve önleyin ve ataklara hızlı bir şekilde cevap verin. Ağınızı işinizin hızında hareket ettirin.

endpoint_block1-prodimg

Yazılımınızı daha iyi yönetin

 

Licence Optimizer™; BT yazılım varlıklarınızı optimize etmenize ve maliyetleri proaktif bir şekilde azaltmanıza yardımcı olmak için teknoloji ve uzmanlık sunmaktadır. Ek olarak, etkin karar vermeyi desteklemek için ayrıntılı maliyet / fayda analizlerine erişebilirsiniz.

asset-mgmt_block3-icon1-e1486821713695

Karmaşık yazılım varlık yönetimi

Bulut, sunucu ve veri merkezi tabanlı ürünlerin karmaşık üretici lisansları ve gerekliliklerini net bir şekilde anlayın.

license-opt_block3-icon2-5-e1486846608388

Bilirkişi

Lisans, sözleşme, yazılım varlık yönetimi, lisans izleme, hukuki ve üretici denetimleri gibi teknolojinin sağlayamayacağı deneyimden yararlanın.

asset-intel_block3-icon2-e1486841142282

Lisans optimizasyonu ve öneriler

Aşırı harcamaları azaltmak ve finansal riski düşürmek adına, BT yatırımlarınızı yönetmek için ürünlerinize özgü önerileri sahip olun.

Karmaşık yazılım varlık yönetimi zorluklarınızı çözer

Son olarak; sunucu tarafında barındırılan daha karmaşık uygulamaları kapsayan, yazılım varlık yönetimi sağlayan bir çözüm sunuyoruz. Şimdi, kaçınılmakta olan, karmaşık üretici lisans zorluklarını rahatlıkla çözüp BT yatırımlarınızı koruyabilirsiniz.

Yazılım Varlık Yönetimi
Yazılım Varlık Yönetimi
YAMA YÖNETİMİ

Windows, macOS ve üçüncü parti uygulamaları güncelleyin.

Yazılım Varlık Yönetimi
KIRILGANLIK TABLOLARI/RAPORLARI

Güvenlik olaylarını saptayın

Yazılım Varlık Yönetimi
ÖNLEYİCİ ÖLÇÜMLEMELER

Uygulama kontrolünü ve medya korumasını uygulayın.

Yazılım Varlık Yönetimi
CEVAP VERME VE İYİLEŞTİRME

Aktif tehditler için anında aksiyon alın.

Lisans durumunuzu anlayın

Karmaşık lisans verilerinizi, tedarikçilerinizin her birinin geçerli lisans koşullarına uygun etkili bir lisans verisine dönüştürün.

license-opt_block6-prodimg

Yazılım varlıklarınızdan elde edebileceğiniz en iyi sonucu ve verimi alın

En karmaşık lisans anlaşmalarınızı bile yönetebilirsiniz.
İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın