Birleştirilmiş BT Yönetimi Çözümleri, BT Varlık Yönetimi, CA Technologies, Ürünler

CA IT Asset Manager

Doğru BT varlık yönetimi yazılımıyla BT varlık yatırımlarınızdan daha fazlasını elde edin.

İş değerini yükseltin. Riskleri ve maliyetleri azaltın.

Finansal varlık, vendor, sözleşme ve lisans yönetimi ile BT varlık tabanınızın görünürlüğünü ve kontrolünü edinin.

BT varlıklarınızın değerini maksimuma çıkarın.

Maliyet yapınızı optimize etmenize ve az kullanılan varlıkları yeniden tahsis etmenize yardımcı olmak için donanım ve yazılım ücretlerinde ne kadar ödediğinizi tam olarak belirleyin.

Verimliliği ve talep tamamlamayı kolaylaştırın.

Donanım ve yazılım talepleri için inceleme, onay ve istek işlemlerinin otomasyonunu etkinleştirin.


CA IT Asset Manager. Gerçek sonuçlar, anında.

BT donanım ve yazılım varlıklarını yönetmeye ve optimize etmeye yardımcı olan BT varlık yönetimi yazılımı.

Bu BT varlık yönetimi yazılımının kapsamlı özellikleri, varlıklarınızın ömrünü proaktif olarak yönetmenize yardımcı olmak için kanıtlanmış bir çözüm sunar. Bu güçlü BT çözümü, donanım ve yazılım talepleri için otomatik inceleme, onay ve yerine getirme işlemlerini destekleyerek hizmet sunumunu iyileştirmeye de yardımcı olur. Ticari tüketiciler, uzman kullanıcılar ve karar vericilere, BT varlıklarını görüntüleyebilecekleri, yeni varlıklar ve hizmetler talep edebilecekleri, diğer kullanıcılarla işbirliği yapabilecekleri ve sorunları tek bir yerde çözebilecekleri modern self servis kullanıcı deneyimi sağlanmaktadır.

CA IT Asset Manager Entegrasyon
CA IT Asset Manager ve Hizmet Yönetimi-ITAM ITSM

Yazılım Yönetiminin Önemi: Varlıkların Rasyonalize Edilmesi Gerçek Ticari Faydaları Nasıl Yaratır?

Doğru BT varlık yönetimi yazılımı, yazılım varlıklarını yönetme konusundaki maliyet, karmaşıklık ve uygunluk denklemini basitleştirmenize yardımcı olabilir, böylece günlük işlemlere daha az odaklanabilir ve işletmeye değer kazandırmaya daha fazla odaklanabilirsiniz. Örneğin, yazılım varlık yönetimi sayesinde gereksiz harcamaları azaltabilir veya ortadan kaldırabilir, lisans maliyetlerini azaltabilir, uyumsuzluk risklerinden ve maliyetlerinden kaçınabilir (örneğin, cezalar, iş aksaklıkları, kaynakların yeniden tahsisi ve marka hasarı), varlık kullanımı ve BT varlıklarınızla ilgili süreç verimliliğini ve yanıt verebilirliği kolaylaştırın. Bu eKitabı okuyarak yazılım varlıklarınızı etkin bir şekilde yönetmenin zorlukları ve en iyi uygulamaları hakkında bilgi edinin.

CA IT ASSET MANAGER
HAKKINDA DAHA FAZLASINI ÖĞRENİN

CA IT Asset Manager yazılımı, kanıtlanmış yatırım getirisi sağlamanıza ve BT harcamalarını kontrol etmenize, yasal düzenlemelere ve politikalara uyum sağlamanıza ve hizmet sunumunu iyileştirmenize yardımcı olur.

İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın