Paritus, Aegon Emeklilik ve Hayat İle Buluştu

 Kategori: Basın, Operasyonel Analitik

Paritus Akıllı Arama Çözümleri, dünyanın önde gelen markalarından Aegon Emeklilik ve Hayat AŞ’nin iş uygulamalarına entegre oldu.

Finans sektörünün 200 yıllık firması Aegon, Türkiye’deki emeklilik ve hayat sigorta müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek amacıyla Paritus Akıllı Arama Çözümleri’ni tercih etti. Türkçe düşünen algoritmasıyla veri doğrulama, zenginleştirme ve koordinatlama yazılımı Paritus Akıllı Arama Çözümleri, dünyanın önde gelen markalarından Aegon Emeklilik ve Hayat AŞ’nin iş uygulamalarına entegre oldu. Türkiye’de hayat sigorta satış süreçlerini ilk kez tablet üzerinden gerçekleştiren Aegon Emeklilik ve Hayat, müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek amacıyla teknoloji yatırımlarına önem veren bir marka olarak haklı bir üne sahip.

Aegon geçtiğimiz günlerde bu yaklaşım doğrultusunda aktif satış ekipleri ve poliçe kabul departmanlarının doğru bilgiye daha çabuk erişimini desteklemek amacıyla Paritus Adres Doğrulama ve Geocoding Sistemi’ne yatırım yapmayı tercih etti.
Hayat sigortası, emeklilik ve fon yönetimi alanlarında dünyanın önde gelen finans kuruluşlarından olan Hollanda merkezli Aegon Grup, 200 yıla yakın süredir finans sektörü içerisinde faaliyet gösteriyor. Bugün ise Aegon, 20’ten fazla ülkede 40 milyonu aşkın müşterisinin finansal geleceklerini güvence altına almalarına yardımcı olurken sektörün kurallarını değiştiren yenilikçi kimliği ile örnek oluşturuyor.

Haberin Devamı İçin Tıklayınız.

Benzer Gönderiler
İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın