AEGON Emeklilik ve Hayat Akıllı Çözüm Paritus İle Müşterisine Buluttan Erişiyor

 Kategori: Basın, Genel, Kategorisiz

Finans sektörünün 200 yıllık devi, Türkiye’deki emeklilik ve hayat sigorta müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek amacıyla Paritus Akıllı Arama Çözümleri’ni tercih etti. 

Türkiye’de ilk kez hayat sigortasının tüm satış sürecini tablet üzerinden yöneten marka, şimdi direkt satış ekipleri ve poliçe kabul departmanlarını Paritus teknolojisi ile destekliyor.

Türkçe düşünen algoritmasıyla Türkiye’nin rakipsiz veri doğrulama, zenginleştirme ve koordinatlama yazılımı Paritus Akıllı Arama Çözümleri, dünyanın önde gelen markalarından Aegon Emeklilik ve Hayat AŞ’nin iş uygulamalarına entegre oldu. Türkiye’de hayat sigorta satış süreçlerini ilk kez tablet üzerinden gerçekleştiren Aegon Emeklilik ve Hayat, müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek amacıyla teknoloji yatırımlarına önem veren bir marka olarak haklı bir üne sahip.

Aegon geçtiğimiz günlerde bu yaklaşım doğrultusunda aktif satış ekipleri ve poliçe kabul departmanlarının doğru bilgiye daha çabuk erişimini desteklemek amacıyla Paritus Adres Doğrulama ve Geocoding Sistemi’ne yatırım yapmayı tercih etti.

Haberin Devamı İçin Tıklayınız. 

Benzer Gönderiler
İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın