BT Bilgi, CA World ‘14’te Bu Kez Kendi Standında…

 Kategori: Basın

BT Hizmet Yönetimi alanındaki 10+ yıllık güçlü deneyimi ile Türkiye’nin önde gelen markalarına yenilikçi çözümler sunan BT Bilgi Teknolojileri, CA World ’14 zirvesine müşterileri ile birlikte geniş bir ekip olarak katılıyor. ABD, Las Vegas’ta 9-12 Kasım tarihleri arasında gerçekleşen CA World ’14, BT Bilgi müşterilerinden Yapı Kredi Bankası’nın başarı öyküsüne de sahne olurken BT Bilgi Teknolojileri, bu yıl ilk kez kendi standıyla fuar alanında yer alıyor.

30 Eylül 2014, İstanbul – “Yalın İş… Yalın Teknolojiler!” sloganı ile Türkiye’nin önde gelen kurumlarına çözümler sunan BT Bilgi Teknolojileri, bu yıl geniş bir ekiple CA World katılımcıları arasında yerini aldı. ABD, Las Vegas’da 9-12 Kasım tarihleri arasında düzenlenen CA World ’14, dünyanın her yanından işortakları ve kurumsal müşterilerin katılımıyla zengin bir şova dönüşürken, BT Bilgi Teknolojileri müşterileri, işortakları ve çalışanlarından oluşan kalabalık bir ekip ve kendi stand alanı ile bu yıl zirvede adeta bir gövde gösterisi yapacak.

Geçmişten bu yana BT Hizmet Yönetimi ve ITIL konularında başı çektiği çözümler ve danışmanlık hizmetleri ile Lean IT yaklaşımının altını çizen BT Bilgi, çeşitli sektörlerden Türkiye’nin lider markalarına uçtan uca ve entegre çözümler sunuyor. Türkiye’de Allianz, Tofaş, Turkcell, Yapı Kredi ve Erdemir gibi dünya markaları ile yakın ve uzun soluklu çalışan BT Bilgi, ITSM kapsamı dışında ağ ve sistem yönetimi, varlık yönetimi, veri kalitesi ve lokasyon bazlı hizmetler alanında da gelişmiş çözümleri ve danışmanlık hizmetleri ile tanınıyor.

BT Bilgi ayrıca kendi geliştirdiği lisanslı Paritus Akıllı Arama ve Mappy Akıllı Harita yazılımları ile e-ticaretten lojistik sektörüne, finanstan enerjiye kadar birbirinden farklı pazar segmentlerinin veri kalitesi ve lokasyon analitiği ihtiyaçlarına yanıt veriyor.

BT Bilgi Hizmet Planlama Yöneticisi Barış Işıklılar, ilk kez bu kadar kalabalık bir ekip olarak CA World ’14’te yer almaktan mutluluk duyduklarını ifade ederek şunları söylüyor:

“BT Bilgi olarak finans ve bankacılık, telekom ve üretim gibi sektörler başta olmak üzere birçok kritik iş kolunda sektörlerdeki büyük kurumlarda büyük ve önemli projelere imza attık. Ayrıca, kurumlarda BT’den en yüksek verimin alınması için BT Hizmet Yönetimi’nin uygulamaları ve ITIL hakkında danışmanlık hizmetleri de sunuyoruz. Müşteri beklentilerine ve iş değerine odaklanmaya çalışan firmalara bu yönde sağladığımız çözümlerle Lean IT kavramını destekliyor, bu yöndeki çalışmalarımızı çeşitli etkinliklerle destekliyoruz. CA teknolojilerinin bize sunmuş olduğu avantajları etkin bir şekilde kullanarak değer odaklı bir dünya inşa etmeye çalışıyoruz. Bunu da başardığımız kanısındayız ki, zaman zaman başarı öykülerimiz CA World programlarında yer alıyor. Bu yıl da Türkiye’nin lider bankalarından Yapı Kredi ile CA World ‘14’ün programında yer almaktan mutluyuz. Ayrıca CA World ’14 kapsamında Management Cloud’da bir standımız bulunuyor. Burada gerek müşterilerimiz, gerekse zirve katılımcılarıyla biraraya gelmekten büyük bir mutluluk duyduğumuzu ifade etmek isterim.”

Yapı Kredi CA World’de
Bu yıl BT Bilgi’nin kurumsal müşterileri arasında yer alan Yapı Kredi Bankası da CA Wold ’14 kapsamında bir sunumla etkinlikte yer alacak. 11 Kasım’da gerçekleştirilen kurumsal sunumlar çerçevesinde saat 13’te gerçekleşecek sunumu Yapı Kredi Hizmet Dağıtım ve Yönetim Direktörü Tuncay Nerat gerçekleştirecek.

Türkiye’nin ilk özel bankası olarak 1944 yılında kurulan Yapı Kredi bugün alternatef kanallar üzerinden 9,7 milyon müşterisine sayısız bankacılık ürünü sunuyor. Geniş coğrafi dağılımı ve çok kanallı hizmet ağı ile 9,7 milyon müşteriye hizmet sunan Yapı Kredi, ürün ve hizmetlerini, 3 bin adet ATM, 3,2 milyon müşteriye sahip yenilikçi internet bankacılığı, yüzde 10,9 pazar payı ile öncü mobil bankacılığı, yılda 42 milyonu aşan müşteri kontağı ile ödüllü iki çağrı merkezi ve 456 bin POS terminalini içeren gelişmiş alternatif dağıtım kanalları üzerinden sunuyor.

Bankanın ülke çapındaki operasyonları yürüten 12 bin çalışanı CA teknolojileriyle geliştirilmiş olan BT Hizmet Kataloğu’nun avantajlarından faydalanıyor. BT Bilgi’nin de desteği ile şu günlerde ikinci fazı yönetilen Yapı Kredi BT Hizmet Kataloğu projesi, 100’ün üzerinde farklı hizmetin en kısa sürede ve yüksek kalite standartları ile çalışanlara ulaşmasını sağlıyor. Tuncay Nerat, bu projenin banka genelinde yarattığı değişimin ayrıntılarını CA World ’14 katılımcılarıyla paylaşacak.

BT Bilgi, CA World’ü benimsedi

CA Technologies Turkey Partner and Alliance Program Manager Nergis Kandemir, her yıl olduğu gibi bu yıl da işortaklarıyla birlikte CA World’de yer almaktan çok mutlu olduklarını belirterek şunları söyledi:

“BT Bilgi, entegre ve kesintisiz çalışan BT altyapılardaki uzmanlığını CA teknolojileri ile destekleyen ve Lean IT konusunun bayraktarlığını yapan önemli bir iş ortağımızdır. CA World’e her yıl daha da genişleyen ekiplerle katılan BT Bilgi’nin istikrarlı büyüme planları bize umut veriyor. Bu çerçevede BT Bilgi, yıllar önce, CA’in Lean IT konusunda önemli danışmanlarından Malcolm Fry’ı Türkiye’ye davet etmiş, daha bir ay önce ise Lean IT gurusu Steve Bell ile İstanbul’da büyük bir etkinlik gerçekleştirerek Türkiye’nin seçkin CIO’larını biraraya getirmiştir. CA Techologies Türkiye networkü olarak, sürekli yenilikçi fikirlerin ve çözümlerin peşinde olan BT Bilgi’nin attığı geçen gün atmış olduğu yeni adımları dikkatle izliyoruz. BT Bilgi’nin bu yıl CA World’e müşterilerinin yanı sıra kendi stantlarıyla da katılıyor olması, yurtiçinde olduğu kadar yurtdışında da büyüme iradesinin önemli bir göstergesidir.”

Benzer Gönderiler
İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın