Jon Rolls ile RES Software Satınalması hakkında SSS

 Kategori: Genel, Güvenlik, Hizmet Yönetimi, Kimlik ve Yetki Yönetimi, Kullanıcı Çevre Yönetimi

Jon Rolls ile RES Software Satınalması hakkında SSS

Toz yerleşmiş olmaktan çok uzak fakat görmüş olduğunuz gibi burada RES Yazılımını hızla genişleyen Ivanti ailesine entegre etmekle meşgulüz. Pozitif basın yorumları (örneğin burada) ve sosyal medya (örneğin) arasında, ortaklar, müşteriler ve daha geniş bir ekosistemden daha fazla bilgi almak için sorular ve taleplerimiz de sualtında kalmış durumdayız. En sık sorulan sorularla ilgili bazı açıklamalar:

 

S: RES yazılımı kimlerden oluşur?

C: RES, merkezi Hollanda dışında bulunan, fiziksel, sanal ve bulut ortamlarında kullanıcı ortamı yönetimi ve kimlik yönetimi sağlayan bir yazılım satıcısıdır. BT’yi otomatikleştirme ve BT operasyonlarını güvenlik ve servis yönetimi ile birleştirmeyi amaçlayan vizyonumuz, BT’yi birleştirme konusunda kendi vizyonumuzla yakından alakalıdır.

Daha spesifik olarak, son 18 yılda RES, Citrix sanal masaüstleri ve oturumlarındaki kullanıcı deneyimini geliştirmeden, özellikle kullanıcı hesapları ve kimlikle ilgili BT iş akışlarında ve otomasyonda uzmanlaşmış, daha hizmet yönetimi benzeri bir teklif haline gelmiştir.

 

S: Niye Ivanti RES aldı?

C: Çok sayıda neden var! RES, özellikle iş akış otomasyonu ve kimlik provizyonu gibi ITSM alanlarında kendi teknolojimize çok iyi bir teknolojiye sahiptir. RES ayrıca, kullanıcı kimlikleri ve erişim yönetimini otomatikleştirmek için üçüncü parti sistemlere 200’den fazla konektör getiriyor ve BT’yi birleştirme ve farklı sistemleri bir araya getirme vizyonumuza da uyuyor.

AppSense ile edindiğimiz Kullanıcı Çalışma Alanı Yönetimi ürünleriyle çakışmalar olsa da, RES, EMEA ve Benelüks bölgesinde belirli güçte farklı coğrafi pazarlara girdi. RES’un ayrıca, güçlü bir iş ortağı ağına ve ekosisteme sahip olduğumuzdan, Ivanti ailesine üye olmayı sabırsızlıkla bekliyoruz, bunun yanı sıra yaklaşık 2.500 müşteriye hizmet vermekteyiz.

 

S: RES ürün serilerine ne olacak?

C: Ivanti’de müşteriye öncelikle odaklanmaktayız ve bu başarıya ulaşmak istiyoruz. RES müşterilerini ve ortaklarını, ürün portföyünde ani bir değişiklik olmayacağı konusunda ikna etmek istiyoruz. RES ONE Çalışma Alanı, RES ONE Otomasyonu ve RES ONE Kimlik Direktörü gibi üç ana ürünün tamamı, edinimden önceki gibi tam desteklenmekte ve muhafaza edilmektedir ve yakın gelecekte desteklenmeye ve muhafaza edilmeye devam edilecektir.

Zamanla, tüm müşterilerimiz için mükemmel bir yol haritası oluşturmak için teknolojilerimizi en iyi şekilde bir araya getireceğiz ve RES varlıklarını kaldıraçlı kılacağız, ancak 2017 yılı dengesi için halen faaliyette olduğu gibi RES işinin devamı üzerinde yoğunlaşıyoruz. Ürün yol haritasını hassaslaştırdığımız için başka güncellemeleri de iletiriz.

 

S: AppSense ürün gruplarına ne olacak?

C: Kullanıcı Çalışma Alanı Yöneticisi (eski adıyla AppSense) ürün gruplarıyla hiçbir şey değişmiyor; tıpkı RES satın almadan önce yaptığımız gibi ürün gruplarını yatırım yapmaya, desteklemeye ve sürdürmeye devam ediyoruz. 2017’de Özellik Release güncellemelerine devam edeceğiz ve hemen köşede daha heyecan verici özelliklere sahip olacağız. Zamanla, teknolojilerimizin en iyisini bir araya getireceğiz ve tüm müşterilerimiz için mükemmel bir yol haritası oluşturmak için RES varlıklarını kaldıraçlı kullanacağız. Planı hassaslaştırdığımızda başka güncellemeleri de iletiriz.

 

S: RES ismine ne olacak?

C: RES ismi tanınmış ve saygı görüyor ve bunu kaybetmek istemiyoruz. Bununla birlikte, bir şirkette birçok markanın muhafaza edilmesi zordur. Maliyet ve karışıklıkları en aza indirgemek için markanın tanınması avantajından yararlanarak RES, Ivanti markasına katlanacak ve ürünler “RES tarafından güçlendirilmiş” olarak yeniden markalaştırılacaktır.

Benzer Gönderiler
İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın