İsim Değişikliğimizin Hakkında SSS

 Kategori: Basın

İsim Değişikliğimizin Hakkında SSS

Ses getiren haberimiz adımızı Ivanti olarak değiştirdik. Bu değişikliğin bizi 30 yılda daha da geliştireceğine inanmaktayız. Bu değişiklikte anlaşılmayan gizli kalan soruların cevaplarını vermek zorunda hissettik. Aşağıdaki markalarımızı da ilgilendiren bazı soruları cevapladık. Umarım kafanızdaki bazı karışıklıkları giderebiliriz.

LANDESK HEAT,  AppSense, Shavlik ve Wavelink artık resmen bir marka ve Ivanti adlı bir çatısı altında birleştirildi. Aşağıda, yeni markayla ilgili SSS bölümünü okuyabilirsiniz. Başka sorularınız varsa, bize bildirin.

S: Şirketin resmi adı nedir?
C:Ivanti.

S: Ivanti ne anlama geliyor?
C: İleriye ya da ileriye götüren anlamına gelir. Yenilik ve değişim için bir katalizör olma hususunda hevesliyiz ki bunlar pazarda zaten bilinen niteliklerimizdir.

S: Nasıl telaffuz edilir?
C: i-van-ti.

S: Neden şirket adını değiştiriyoruz?
C: LANDESK gelişti ve artık şirketin gelişme vizyonuna göre artık yeterli gelmiyordu. Bu yüzden adının değişmesi gerekiyordu. LANDESK, endüstriye ve müşterilerimize iyi hizmet eden güvenilir ve saygın bir isimdir.Ancak marka çok gelişti. Son dört yılda yedi şirket ile birleştik ve şimdi HEAT Yazılım ile birleşiyoruz. Bu birleşmeler vizyonumuzla alakalı stratejik adımlarımızdı. Ancak LANDESK, sistem yönetimi ile o derece güçlü ilişkilerde olduğu için şirket yapılanması sunduğumuz herşeyi kapsayacak şekilde genişletmek zorlaşmıştı. Artık şirketimize dahil olan yeni ekiplerimizin de vizyonlarına da uygun olacak bir değişikliğe ihtiyaç vardı.

S: Ivanti’nin ne için bilinmesini istiyoruz?
C: Bu mesajların tümünü web sitemizde görebilirsiniz, bu bir sır olarak kalmamalı. Bt işlemlerinin yapılacağı yer burasıdır. Sunulan teklifler operasyonel son kullanıcı güvenliğini sağlayacak şekilde yapılmasının vurgular. Kuruluşların modern optimize edilme BT hizmetlerine uzman ekiplerimiz ile çevrelerindeki tüm cihazları keşfetmelerine yardımcı oluruz; orada olmamak koşulu da dahil olmak üzere.Birden fazla sistemdeki verileri hizaladık; BT’nin bilinçli kararlar almasına yardımcı olacak bilgiler sağlamaya çalışıyoruz ; riskleri azaltmak için bu kararlar almalarına yardımcı oluyoruz.

Teknolojilerimiz, diğer BT sistemleri ile birlikte güvenilir, kolay entegre ve kullanımı ve BT’ye işi yapmak için yeteneği vermek için bilinir. Ne işi yaparsanız yapın.

S: Değişmeyip aynı kalan neler vardır?
C: Çok şey var! Hala harika insanlara ve teknolojiye sahip olacağız. BT kuruluşlarının hızla gelişmekte olan kullanıcı gereksinimlerini kritik varlık ve verilerin korunması gereksinimi ile dengelemesine yardımcı olan güvenilir ürünleri üretmeye ve sürdürmeye devam edeceğiz. Müşterilere büyük bir hizmet sunmaya devam edeceğiz. Ve tabii ki çalışanları, müşterileri ve ortakları aile olarak görmeye devam edeceğiz.

S: LANDESK.com, HEATSoftware.com, AppSense.com, Shavlik.com ve Wavelink.com’a ne olacak?
C: Ivanti.com 23 Ocak’ta Amerika Birleşik Devletleri’nde ve dünyanın birçok ülkesinde aynı anda piyasaya çıktı. Yeni şirket web sitemiz. Tüm ürün gamlarından gelen ürünleri içerir. Marka değişikliğinden hemen sonra diğer web sitelerimiz hala mevcut olacak, ancak önümüzdeki birkaç ay içinde yavaş yavaş kapatılacaktır.

Eski web sitelerine hiçbir yeni içerik eklenmeyecek. Tüm yeni içerikler Ivanti.com’a eklenecek

S: Eski müşteri olarak benim için ne değişir?
C: Dürüst olmak gerekirse, çok değil (gelecekte daha iyi ürünler hariç). Kullandığınız ürünler arasında birkaç isim ve renk değişikliği fark edebilirsiniz, ancak bu konuda. HERHANGİ BİR herhangi bir sorununuz varsa, bize bildirin.

S: Bu, şu anki destek anlaşmalarını geçersiz mi hale getirecek?
C: Hayır. Ad değişikliği herhangi bir destek sözleşmesini geçersiz kılmaz.

S: LANDESK, HEAT, Shavlik, AppSense veya Wavelink logolarını artık görecek miyiz?
C: Etkinlikleri Ivanti olarak tanıtacağız, pazarlayacağız ve katılıyor olacağız. Muhtemelen eski logoların Reagan yönetimi sırasında basılan bazı broşürlerde açıldığını göreceksiniz, ancak genelde yalnızca Ivanti logosunun ilerlemesini görmeniz gerekir.

Benzer Gönderiler
İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın