Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi Kurumlara Çeviklik Sağlıyor

 Kategori: Basın, Kategorisiz

Yapay zekâ ve makine öğreniminin BT altyapılarında her alanda kullanılabileceğini hatırlatan İşcan, “Bu tür yenilikçi çözümler kurumlara çeviklik ve öngörü sağlıyor. Hızlı olunabiliyor, tahminleme yapabiliyor, önlemler daha kolay alınıyor” diyor.

Profesyonel hayattaki iş süreçlerini yalın iş kavramına göre şekillendirmek için şirketlere destek sağlayan BT Bilgi Teknolojileri, iş ihtiyaçlarına yalın teknoloji odaklı yaklaşımlar sunmanın yanı sıra kurumlara ileriye dönük fark yaratacak çözümlerin de kapılarını aralıyor.BT Bilgi Teknolojileri’nin içerisinde yeni trendleri takip etme isteği olduğunu söyleyen BT Bilgi Teknolojileri Pazarlama Müdürü Zuhal İşcan, “Biz müşterilerimizin operasyonel işlerini tamamladıktan sonra onlara daha başka neler sunabileceğimize bakıyoruz” diyor.
Zuhal İşcan ile BT Bilgi Teknolojileri’nin iş süreçlerini ve gelecek planlarını konuştuk…

İş süreçleriniz nasıl devam ediyor?

BT Bilgi’deki en tanınmış projeler hizmet yönetimi tarafında olan projeler. Hizmet yönetimi dediğimizde de kullanıcı deneyiminden başlıyor, son kullanıcının uç noktasındaki yönetimine kadar devam ediyor. Neticede, sürekli ihtiyaçlar değişiyor, onunla birlikte de projeler devam ediyor. BT Bilgi Teknolojileri açısından hangi ürünün kullanıldığı önemli değil. Önemli olan müşterinin taleplerini yerine getirebilmek.

Haberin Devamı İçin Tıklayınız.

Benzer Gönderiler
İletişim

Mesajınızı yazın.

Aramak istediğinizi yazın ve Enter tuşuna basın